ebook Mama kazała mi chorować
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 13779)

Mama kazała mi chorować
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.06
wciąż za drogo?
23.66 złpremium: 15.26 zł Lub 15.26 zł
21.06 zł Lub 18.95 zł
25.44 zł
29.80 zł Lub 26.82 zł
21.11 zł
22.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Prawdziwa historia tragicznego dzieciństwa – spędzonego w szpitalach, pełnego chorób i cierpienia. Julie Gregory dopiero po latach znalazła w sobie siłę, by opowiedzieć o koszmarze z przeszłości. „Zawsze byłam chora. Chuda jak tyczka i delikatna jak suflet; wciąż robiły mi się siniaki i szybko słabłam. W szkole dzieciaki podchodziły do mnie i pytały wprost, czy mam anoreksję. Anoreksji nie miałam, ale byłam chora”.Następny lekarz, następny gabinet, następny opuszczony dzień w szkole. Tak wyglądało dzieciństwo Julie Gregory. Była wyjątkowo chorowita. Matka z niezwykłą energią usiłowała ustalić przyczynę: prowadziła córkę od lekarza do lekarza, sugerowała badania – nawet operację na otwartym sercu! Ale specjaliści nie potrafili określić, co dolega Julie.Dziewczynka czuła się coraz gorzej – przez 16 lat, dopóki nie trafiła do rodziny zastępczej, a matka przed sąd. Ale dopiero 24-letnia Julie dowiedziała się, dlaczego przeżyła to, co przeżyła. Usłyszała o zastępczym zespole Münchhausena, przerażającej i tragicznej w skutkach formie znęcania się rodziców nad dziećmi.Jej autobiograficzna książka to pierwsza relacja ofiary i bezprecedensowy opis przeżyć dziecka maltretowanego przez matkę. Julie Gregory odważyła się przedrzeć przez koszmarne wspomnienia, odbywając bolesną wędrówkę w poszukiwaniu prawdy o utraconym dzieciństwie.„Mama kazała mi chorować”, wybrana książką roku przez „Sunday Times”, stała się światowym bestsellerem sprzedanym w milionie egzemplarzy w ponad dwudziestu krajach.

Mama kazała mi chorować od Julie Gregory możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Najboleśniejsze wspomnienia najłatwiej jest przywołać. Trwale zmieniają człowieka. Nawet jeśli się z nich otrząśniesz, pozostawiają zagniecenia na tkaninie twojej duszy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć