ebook Mama kazała mi chorować
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 13774)

Mama kazała mi chorować
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.25
25.44 złpremium: 15.26 zł Lub 15.26 zł
21.25 zł Lub 19.13 zł
29.80 zł
29.80 zł Lub 26.82 zł
21.24 zł
21.62 zł
22.41 zł
23.00 zł
24.17 zł
29.80 zł
29.80 zł

Prawdziwa historia tragicznego dzieciństwa – spędzonego w szpitalach, pełnego chorób i cierpienia. Julie Gregory dopiero po latach znalazła w sobie siłę, by opowiedzieć o koszmarze z przeszłości. „Zawsze byłam chora. Chuda jak tyczka i delikatna jak suflet; wciąż robiły mi się siniaki i szybko słabłam. W szkole dzieciaki podchodziły do mnie i pytały wprost, czy mam anoreksję. Anoreksji nie miałam, ale byłam chora”.Następny lekarz, następny gabinet, następny opuszczony dzień w szkole. Tak wyglądało dzieciństwo Julie Gregory. Była wyjątkowo chorowita. Matka z niezwykłą energią usiłowała ustalić przyczynę: prowadziła córkę od lekarza do lekarza, sugerowała badania – nawet operację na otwartym sercu! Ale specjaliści nie potrafili określić, co dolega Julie.Dziewczynka czuła się coraz gorzej – przez 16 lat, dopóki nie trafiła do rodziny zastępczej, a matka przed sąd. Ale dopiero 24-letnia Julie dowiedziała się, dlaczego przeżyła to, co przeżyła. Usłyszała o zastępczym zespole Münchhausena, przerażającej i tragicznej w skutkach formie znęcania się rodziców nad dziećmi.Jej autobiograficzna książka to pierwsza relacja ofiary i bezprecedensowy opis przeżyć dziecka maltretowanego przez matkę. Julie Gregory odważyła się przedrzeć przez koszmarne wspomnienia, odbywając bolesną wędrówkę w poszukiwaniu prawdy o utraconym dzieciństwie.„Mama kazała mi chorować”, wybrana książką roku przez „Sunday Times”, stała się światowym bestsellerem sprzedanym w milionie egzemplarzy w ponad dwudziestu krajach.

Mama kazała mi chorować od Julie Gregory możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Najboleśniejsze wspomnienia najłatwiej jest przywołać. Trwale zmieniają człowieka. Nawet jeśli się z nich otrząśniesz, pozostawiają zagniecenia na tkaninie twojej duszy.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć