ebook Zmora
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Zmora
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.94
Audiobook - najniższa cena: 34.00
wciąż za drogo?
-35% 26.94 złpremium: 16.16 zł Lub 16.16 zł
33.68 zł
34.00 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
40.41 zł
30.98 zł
33.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

STRACH TO ŻYCIE. CI, KTÓRZY CHCĄ UMRZEĆ, NIE CZUJĄ STRACHU.

Honoriusz Mond nie wierzy w pecha. Jednak nie dość, że za sprawą niedawnego śledztwa ożywają w nim przerażające demony z przeszłości, to pewnego dnia dostaje niezrozumiałą wiadomość. Jej nadawcą ma być sama Śmierć.

W przeciwieństwie do Monda, Allegra Szmit wierzy w zjawiska paranormalne. Tymczasem ktoś, kto wciąga ich w szaloną grę, najwyraźniej zna tajemnice, których strzegą wyłącznie umarli.

W Krakowie dochodzi do makabrycznych zbrodni. Kim lub czym jest Śmierć? Jakie sekrety skrywa Mortalista? A może to on jest uwikłany w przerażające mordy?

Szalone tempo wydarzeń, nieustanne zwroty akcji i mroczne tajemnice. A na końcu zawsze jest… Śmierć. Macie odwagę spojrzeć jej w twarz?

O e-booku Zmora blogerzy napisali:

Zmora jest dowodem na to, że Max Czornyj ma niebywałą kreatywność do tworzenia mrocznych historii, które mocno wbijają się w naszą psychikę. Wyjątkowa pomysłowość w budowaniu fabuły, tworzeniu makabrycznych scen budzących grozę, niebywałe tempo oraz połączenie dwóch jakże wyraźnych charakterów, to mocne punkty tej serii. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Zmora od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Bez wątpienia Honoriusz Mond i Allegra Szmit niczego się nie boją… nawet śmierci. Gdy ta spogląda im w oczy, oni nie odrywają wzroku, lecz z maksymalną siłą i odwagą stawiają jej czoła. A Max Czornyj z charakterystycznym dla swej twórczości stylem kreśli historię czarną jak kawa, dającą kopa jak napój energetyczny, wymierzając w swych bohaterów nabój największego kalibru.

Zmora to już czwarte spotkanie z niezastąpionym Honoriuszem Mondem i niewystraszoną Allegrą Szmit. Zdecydowanie powodów, by sięgnąć po tę książkę jest znacznie więcej niż cztery, jest ich nieskończona ilość. A autor ma niekończącą się wyobraźnię do tworzenia mrocznej historii, która oplata nasze czytelnicze zmysły. Demony nie opuszczają myśli Monda, zwłaszcza że pewna wiadomość, którą otrzymuje, elektryzuje również nasze myśli, sprawiając, że włos jeży się na głowie. Wszak to wiadomość od samej… śmierci.

Kto wciągnął ich w tę szaleńczą grę? Komu zależy na tym, aby Mond i Szmit nie mogli spać spokojnie? Również Wy nie zmrużycie oczu dopóty, dopóki nie znajdziecie odpowiedzi na te pytania. Pytania, które dwoić i troić będą się w Waszym umyśle, aż do pojawienia się kultowych już słów Maxa Czornyja – „FADE TO BLACK”.

A my sięgając po Zmorę ponownie znajdziemy się w Krakowie. Mieście owładniętym strachem. W mieście, w którym dochodzi do makabrycznej zbrodni. Możecie być pewni, że najpopularniejszy „przedsiębiorca pogrzebowy” zwany Mortalistą, nie spocznie, dopóki nie pozna prawdziwej twarzy mordercy, tworzącego spustoszenie w umysłach krakowskiej społeczności. Dodatkowo Mond będzie mierzył się z własnymi najbardziej skrywanymi tajemnicami, otwierającymi puszkę z demonami z jego przeszłości. Jak tym razem poradzi sobie z historią zarysowaną przez Maxa Czornyja? Możecie być pewni, że wiele będzie się działo na kartach Zmory.

Nie ukrywam, że czwarta część z udziałem Monda i Szmit (tak samo, jak Mortalista, Spirytystka, Inkarnator) jest dowodem na to, że Max Czornyj ma niebywałą kreatywność do tworzenia mrocznych historii, które mocno wbijają się w naszą psychikę. Wyjątkowa pomysłowość w budowaniu fabuły, tworzeniu makabrycznych scen budzących grozę, niebywałe tempo oraz połączenie dwóch jakże wyraźnych charakterów, to mocne punkty tej serii.

Zatem nie traćcie ani chwili dłużej, tylko czym prędzej sięgajcie po Zmorę. Niech historia w niej zapisana zawładnie Waszymi czytelniczymi umysłami. Jeśli zastanawiacie się jaką książkę wybrać, aby poczuć maksymalne uniesienia przepełnione mrokiem, grozą i tajemniczością, to nie musicie się już zastanawiać – przecież Zmora jest na wyciągnięcie ręki. Bierzcie i czytajcie!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć