ebook Podręcznik pasywnego inwestowania. Jak racjonalnie pomnażać majątek
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Podręcznik pasywnego inwestowania. Jak racjonalnie pomnażać majątek
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 43.45
wciąż za drogo?
47.40 zł Lub 42.66 zł
79.00 zł
43.45 zł
65.04 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Czy można inwestować prosto i skutecznie? Bez stresu, bez wybierania poszczególnych spółek i śledzenia codziennych wiadomości? Czy można poświęcać na inwestowanie trzydzieści minut rocznie? Można, paradoksalnie trzeba ― i każdy może się tego nauczyć.

Pasywna rewolucja, fundusze indeksowe i ETF-y, dostępne od ponad trzydziestu lat na Zachodzie, dotarły do polskich inwestorów. Jeżeli chcesz efektywnie i bezpiecznie pomnażać oszczędności, zbuduj zdywersyfikowany, globalny portfel inwestycyjny, obejmujący kilka tysięcy światowych spółek, obligacje, metale szlachetne czy nieruchomości.

Ta książka z całą pewnością zburzy Twoje inwestycyjne przekonania ― a kiedy to zrobi, już nigdy nie pomyślisz o inwestowaniu w inny sposób. Autor wyjaśnia w niej, dlaczego należy postępować wbrew intuicji. Nie prognozuj przyszłości, a skup się na dywersyfikacji i obniżeniu opłat i podatków, które sieją spustoszenie w portfelu inwestycyjnym. To podejście do inwestowania, które rekomenduje inwestor legenda, sam Warren Buffett.

Dowiedz się, w co inwestować, a także jak opracować zadziwiająco prostą, skuteczną strategię inwestycyjną, dzięki czemu unikniesz kosztownych błędów. Ten podręcznik pasywnego inwestowania krok po kroku pokaże Ci, jak zbudować portfel inwestycyjny ― od selekcji i sprawdzenia ETF-ów po legalną optymalizację podatków. Z taką wiedzą będziesz spać spokojnie i zrealizujesz swoje finansowe cele.

To książka dla Ciebie, jeśli: chcesz mieć więcej pieniędzy, nie lubisz tracić czasu, nie znasz się na inwestowaniu (i chciałbyś to zmienić), nie chcesz dać się oszukać, nie wiesz w co inwestować, boisz się ryzyka i utraty środków.

Podręcznik pasywnego inwestowania. Jak racjonalnie pomnażać majątek od Przemysław Wojewoda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć