ebook Spotkanie z przeszłością
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Spotkanie z przeszłością
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Lira
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 27.21
wciąż za drogo?
32.99 zł
32.99 zł Lub 29.69 zł
27.21 zł
28.71 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Magda i Alek nadal mieszkają na Bali, dokąd uciekli kilka lat wcześniej, aby zacząć życie od nowa. Ich córka Pola przebywa w Polsce, w domu ich przyjaciół. Na wieść o dość nagłej wyprowadzce dziewczyny Magda i Alek podejmują decyzję o wyjeździe do rodzinnego kraju. Obydwoje zdają sobie sprawę z tego, że będzie to dla Magdy trudne spotkanie z demonami przeszłości. Jednak bezpieczeństwo Poli oraz to, aby córka poznała wreszcie całą prawdę, to kwestie w tej chwili najważniejsze…

Kiedy jesień staje się nowym początkiem, lato może jej jedynie zazdrościć…

Pola czuje się oszukana, chce znaleźć schronienie u biologicznego ojca i nawiązać z nim więź, jakiej nie mieli od lat. Jednak Kastek, jej chłopak, ma wiele obaw. Wciąż z tyłu głowy słyszy ostrzeżenie Aśki, u której Pola dotychczas mieszkała. To, co powiedziała, sprawia, że chłopak nie potrafi zaufać mężczyźnie, jednak postanawia dać mu szansę, by to Pola decydowała o swoim życiu.
Kiedy pewnego dnia telefon dziewczyny milknie na stałe, Kastek jest przerażony…

Czy tym razem Pola uciekła na dobre?
Co sprawiło, że zniknęła bez pożegnania z ukochanym?

Spotkanie z przeszłością od Małgorzata Falkowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć