ebook Pan Samochodzik i Winnetou
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 2886)

Pan Samochodzik i Winnetou
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.02
Audiobook - najniższa cena: 31.05
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.02 zł Lub 24.32 zł
29.74 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.22 zł
28.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pan Samochodzik na urlopie? To nie może być prawda! Jako urodzony detektyw nie mógłby tak po prostu wypoczywać, kiedy jego nos zwietrzył przygodę i pewną pilnie strzeżoną tajemnicę... Pan Samochodzik nie traci czasu nawet na urlopie! W drodze na swoje pierwsze od lat wakacje dowiaduje się, że w jednej z mazurskich miejscowości ktoś zdewastował zabytkowe ruiny zamku. Takiej informacji nie może puścić mimo uszu...Gdy dociera nad jezioro Zmierzchun, jego uwagę przykuwa kolejna ciekawa sprawa. Kierownik ośrodka wczasowego, bezwzględny karierowicz, zamierza przekształcić okoliczne tereny w głośne centrum turystyki zanieczyszczające jezioro i las, a motorowodniacy i żeglarze zdają się prowadzić ze sobą przedziwną grę... Czy to możliwe, aby ich konflikt miał coś wspólnego ze zniszczonym zamkiem? Czy turyści też pozostają w zmowie z lokalną ludnością ? Pan Samochodzik, urodzony detektyw, nie może beztrosko wyjechać i stracić szansy na rozwikłanie tak intrygującej zagadki!

Pan Samochodzik i Winnetou od Zbigniew Nienacki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Witam. W przypadku tej części Pana Samochodzika wydawnictwo olało czytelnika. Wersja papierowa posiada 32 komentarze (notki) autora, które w wersji elektronicznej zostały nieudolnie usunięte. Jedna z notek pozostała wewnatrz tekstu, a druga pozostała częściowo w tekście powodując zniekształcenie treści.

Warto zerknąć