ebook Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 3632)

Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.15
Audiobook - najniższa cena: 32.42
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
28.15 zł Lub 25.34 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
28.65 zł
28.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Coś podobnego! Dlaczego przemytnicy ikon chcą dostać w swoje ręce wiekowy talizman? Czyżby interesowali się alchemią? Pan Samochodzik rusza na spotkanie z przygodą. Tym razem do Pragi! Zły humor dyrektora Marczaka to nie przelewki. Dwa nieudane wyjazdy pana Tomasza w Bieszczady, spędzone na poszukiwaniu gangu przemytników cennych ikon, nie wystarczą. Przenikliwy historyk sztuki ma bezzwłocznie udać się tam jeszcze raz i zakończyć śledztwo sukcesem. Niespodziewanie jednak przestępcy zostawiają ślady w... Pradze. Pan Samochodzik, zamiast w Rzeszowskie, wyprawia się więc do czechosłowackiej stolicy. W dodatku nie sam, a w towarzystwie ogromnego psiska zwanego Protazym. I z kulą u nogi w postaci niesfornego doga, którym zaopiekował się w swojej naiwności, daje się wciągnąć w kolejną awanturę, tym razem związaną z zagadkowym XVI-wiecznym talizmanem różokrzyżowców. Czas zacząć operację „Tajemnica tajemnic”!

Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic od Zbigniew Nienacki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czy Pan Samochodzik jest członkiem stowarzyszenia Mensa? Czy wiedza pana Tomasza na temat alchemii i słynnych alchemików będzie wystarczająca do rozwiązania kolejnej zagadki? W jakich okolicznościach dyrektor Marczak będzie widziany bez spodni? W jaki sposób harcerze kupili zapisaną pocztówkę? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w książce "Tajemnica tajemnic" - szybko, bo przygoda już czeka!

Warto zerknąć