Ucz się szybko i skutecznie bez zbędnego zakuwania. Poradnik dla dzieci i młodzieży
4 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Ucz się szybko i skutecznie bez zbędnego zakuwania. Poradnik dla dzieci i młodzieży
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.70
wciąż za drogo?
24.70 zł Lub 22.23 zł
44.90 zł
24.70 zł
37.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najważniejszą umiejętnością w życiu jest umiejętność uczenia się. I nie chodzi tylko o naukę w szkole czy na uczelni. Efektywne przyswajanie wiedzy oznacza nie tylko większe szanse na sukces, ale także więcej czasu na inne sprawy. Dotyczy to zarówno przedmiotów, które Cię interesują, jak i tych, których nie lubisz. Nie radzisz sobie z matematyką, a fizyka to Twój koszmar? Odczuwasz rozpacz na myśl o połączeniu wydarzeń historycznych z datami? Głowa do góry - istnieją naukowe metody, dzięki którym przyswajanie tych trudnych zagadnień pójdzie łatwo!

W książce opisano techniki opracowane na bazie osiągnięć naukowych, pozwalające w maksymalny sposób wykorzystać naturalne możliwości ludzkiego mózgu. Metody te zostały przetestowane przez wiele osób, które swoimi wynikami potwierdziły, że uczą się dzięki nim efektywniej. Poznaj je i zastosuj, a od razu zauważysz, że nauka idzie Ci zdecydowanie szybciej, nawet tych przedmiotów, które sprawiają Ci problem. A niejako przy okazji nauczysz się czegoś o sobie: łatwiej odkryjesz swoje naturalne talenty i kreatywność, dowiesz się też, jak możesz wpływać na pracę swojego mózgu. Wreszcie - odkryjesz, że zdobywanie wiedzy może być przyjemne!

Dzięki lekturze zrozumiesz:

  • dlaczego dekoncentracja może sprzyjać procesowi uczenia się
  • co to znaczy "myśleć rutynowo" i dlaczego warto się tego oduczyć
  • jak się nauczyć myśleć nieszablonowo i twórczo
  • dlaczego słaba pamięć może pomagać w nauce
  • co to jest prokrastynacja i jak jej skutecznie unikać

Proces uczenia się może być efektywny i... przyjemny!

 

Ucz się szybko i skutecznie bez zbędnego zakuwania. Poradnik dla dzieci i młodzieży od Alistair McConville, Barbara Oakley, Terrence J. Sejnowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć