Young love, midnight love
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Young love, midnight love
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 7.19
7.19 złpremium: 4.00 zł Lub 4.00 zł
6.23 zł
7.99 zł
7.99 zł Lub 7.19 zł
7.99 zł Lub 7.19 zł
7.50 zł
10.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„– Jezu, jakie ty masz nogi – powiedziała, śmiejąc się, i przejechała palcem wzdłuż mojego uda, po czym okryła nas przyniesionym z altany kocem. Było już dość późno, sporo osób się rozeszło, atmosfera zrobiła się bardzo kameralna. Popijałyśmy razem wino, grzejąc się ciepłem własnych ciał, bo noc zdążyła zrobić się chłodna. Rozmawiałyśmy o wszystkim i o niczym, wpatrując się w spadające gwiazdy. Przez myśl przeszło mi życzenie, które mnie samą zdziwiło. Chciałam, żeby mnie pocałowała. Cholera jasna, stara dupa, a zachowywałam się, jakbym sama wylądowała na pierwszej zakrapianej imprezie w życiu. Czułam się jednak na tyle sparaliżowana jej bliskością, że ani nie byłam w stanie sama podjąć pierwszego kroku, bojąc się, że to byłoby nie w porządku, ani też postawić wyraźnej granicy. Ale perseidy mają w sobie jakąś magię. Może niekoniecznie chodzi o spełnianie życzeń, co kreowanie atmosfery, w której te same się spełniają. Gdy na chwilę zostałyśmy tylko we dwie, oparła czoło o moje czoło, a gdy odwróciłam się w jej stronę, musnęła moje usta. Delikatnie, ale nie nieśmiało. Wydawała się w tym taka pewna siebie, a ja pozwoliłam sobie ulec tej chwili."

Young love, midnight love to opowieść o młodości, pożądaniu i nienasyconym apetycie, który rośnie w miarę jedzenia. Gdy zbliżająca się do trzydziestki główna bohaterka wybiera się na organizowaną na działce osiemnastkę córki przyjaciół w roli „cool ciotki" i „ogarniaczki", zupełnie nie spodziewa się, że znajoma solenizantki zawróci jej w głowie. Noc spadających gwiazd, pachnący brzoskwiniami ogród i piękna towarzyszka to znacznie więcej, niż nasza bohaterka oczekiwała od tej imprezy.

Young love, midnight love od Mila Lipa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć