ebook Zrozumieć siebie. Jak odkrywamy i wymyślamy naszą tożsamość
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 97)

Zrozumieć siebie. Jak odkrywamy i wymyślamy naszą tożsamość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.95
wciąż za drogo?
-28% 29.95 zł
-42% 34.74 zł
55.71 złpremium: 35.94 zł Lub 35.94 zł
43.13 zł Lub 38.82 zł
59.90 zł Lub 53.91 zł
43.13 zł
43.73 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Na ile różnych sposobów opowiadasz innym o sobie? Dlaczego porównujesz się z innymi? Czy możesz się zmienić w każdym momencie swojego życia?

Czerpiąc ze swoich doświadczeń neuronaukowca, psychologa i psychiatry, Gregory Berns opisuje skomplikowany i niekończący się proces tworzenia się tożsamości. Składa się na nią wiele elementów, z którymi stykasz się na co dzień, wrażeń i doświadczeń, które przeżywasz. Opowiadasz sobie i innym o tym, kim myślisz, że jesteś, słuchasz innych ludzi, poznajesz historie bohaterów książek, filmów i seriali, nucisz pod nosem ulubione piosenki. Wszystkie te narracje stają się częścią Ciebie i kształtują Twoją tożsamość. To, kim jesteśmy, nigdy nie jest do końca ustalone. Zawsze możesz to zmienić, musisz tylko świadomie nad tym pracować. Nie możesz wymazać starych narracji, ale możesz zacząć konstruować nowe, aż wreszcie stworzysz taką, która spodoba Ci się najbardziej.

Żyj swoim życiem. Opowiedz własną historię.

Zrozumieć siebie. Jak odkrywamy i wymyślamy naszą tożsamość od Gregory Berns możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć