ebook Kameliowy Sklep Papierniczy
4.26 / 5.00 (liczba ocen: 2785)

Kameliowy Sklep Papierniczy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 32.00
wciąż za drogo?
42.78 złpremium: 27.60 zł Lub 27.60 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
43.70 zł Lub 39.33 zł
46.00 zł płacąc BLIKiem: 43.70 zł
46.00 zł
32.20 zł
35.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Hatoko, pieszczotliwie zwana Poppo, dziedziczy sklep papierniczy położony w nadmorskiej Kamakurze. A wraz ze sklepem - nietypowy fach, który jej rodzina uprawia od pokoleń. Ród Amemiya od zamierzchłych czasów zajmuje się bowiem pisaniem listów na zlecenie.

Wkrótce na ganku Kameliowego Sklepu Papierniczego pojawi się plejada intrygujących postaci, a każda z nietypowym zleceniem: list miłosny, list zrywający kontakty, kartka z nieba... Nie jest łatwo napisać idealny list, a jeszcze trudniej zrobić to w czyimś imieniu. Początkowo niechętna swojej nowej pracy Poppo zaczyna z coraz większą czułością myśleć o kaligrafii i o znaczeniach, jakie może nieść odpowiednio dobrany papier czy atrament.

Czas w Kamakurze płynie niespiesznie, wyznaczany rytmem pór roku, świąt, niezobowiązujących spotkań i odwiedzin. Kameliowy Sklep Papierniczy zachęca, by zwolnić i nabrać dystansu, cieszyć się drobnymi przyjemnościami codzienności i zadbać o bliższe i dalsze relacje.

Kameliowy Sklep Papierniczy od Ito Ogawa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bogaty jest ten, który jest zadowolony z tego, co ma.
Lepiej jest cenić to, co się ma, niż gonić za tym, co się utraciło.
Lepiej jest cenić to, co się ma, niż gonić za tym, co się utraciło.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć