ebook Paskuda & Co.
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 229)

Paskuda & Co.

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Znudzona księżniczka, średnio wykwalifikowany strażnik i wyjątkowo paskudny smok... który z lubością pozwala się drapać za uszkiem, czyli jak to było naprawdę z piękną panną uwięzioną w wieży. „Za górami, za lasami, w niedostępnej krainie król srogi córę swą nadobną w brylantowej wieży z kości słoniowej uwięzić kazał. Niezwyciężonego rycerza, o czarnym sercu, dla ochrony przed chmarą zalotników jej przydał i smoka srogiego przy wieży ulokował. Jednak piękny i mężny królewicz niczego się nie uląkł...” – tyle można przeczytać w oficjalnych kronikach, ale wiemy przecież kto płaci kronikarzom.Naprawdę było tak: Król, owszem srogi, córa... o całkiem miłej aparycji, wieża – średni standard niedofinansowanego dewelopera, niezbyt kwalifikowany strażnik, a smok... A smok był faktycznie srogi. I paskudny...Dowcipne i pełne ciepła opowieści o Księżniczce, Strażniku i smoku, którzy – skazani na swoje towarzystwo – muszą odkryć siebie i innych na nowo. Przewrotne historie o rodzącej się solidarności, przyjaźni i, oczywiście, miłości.

Paskuda & Co. od Magdalena Kozak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Bardzo spodobalo mi owo czytadelko. Szybko, latwo, a co najwazniejsze - przyjemnie. Wartka akcja, wyrazisci bohaterowie. Autorka ma wypracowany warsztat wedlug mnie i nie pozostaje nic innego jak nadal go szlifowac.
    Ksiazka w sam raz zlagodzenie zyciowej czkawki, ktora nie zawsze nalezy do przyjemnych.
    Osobiscie polecam. :)

  • Awatar

    Paskuda to książka łatwa, lekka i przyjemna. Przeczytałam w dwa wieczory. Śmiałam się w głos czytając niektóre fragmenty. Polecam do odprężenia. Jedna z najzabawniejszych jakie czytałam.

Warto zerknąć