ebook Czarny tort
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 132769)

Czarny tort
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 27.27
wciąż za drogo?
27.27 zł płacąc BLIKiem: 25.91 zł
-18% 32.12 zł Lub 28.91 zł
37.90 zł
33.87 zł
40.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Jedno z najważniejszych wydarzeń literackich ostatnich lat

Bestseller „New York Timesa”

Książka roku 2022 wg Baracka Obamy

 

Serial na podstawie książki produkuje Oprah Winfrey

Byron i Benny dziedziczą po swojej matce nietypowy spadek: ciasto przygotowane według tradycyjnego przepisu oraz długie nagranie. Eleonor opowiada w nim historię niezwykle barwnego i burzliwego życia pewnej bezkompromisowej młodej kobiety.

Kim była dziewczyna, która uciekła z rodzinnej wyspy? Czy naprawdę kogoś zamordowała? I co się stało z jej zaginionym dzieckiem?

Nie wypowiedziane dotąd prawdy podważają wszystko, co Benny i Byron wiedzieli o swojej rodzinie. A jeśli odkryją, że cała ich historia to jedno wielkie kłamstwo?

„Czarny tort” zawiera wszystkie składniki najsmaczniejszej opowieści: sekrety, romanse, brawurową ucieczkę oraz postaci tak autentyczne, że ma się ochotę na nie nawrzeszczeć, a chwilę później mocno przytulić.

„Czarny tort" to piękna i mocna opowieść o dzieciach, które próbują zrozumieć swoją niedawno zmarłą matkę. Charmaine Wilkerson zabiera nas w podróż przez czas i kilka kontynentów, w której towarzyszą nam złożone, wspaniale skonstruowane postaci. Soczysta, a zarazem zdumiewająco mądra powieść. TAYLOR JENKINS REID, autorka „Siedmiu mężów Evelyn Hugo”

Wciągnęła mnie od pierwszych stron. BONNIE GARMUS, autorka „Lekcji chemii”

Od razu zachwyciłam się tą powieścią poruszającą kwestie tożsamości, rodziny i trwającej całe życie pogoni za domem. To powieść o wielkim sercu, którego bicie czułam na każdej stronie. Niezwykły debiut! MARY BETH KEANE, autorka „Poproś jeszcze raz”

Kipiąca mieszanina rodzinnych sekretów, wielkich kłamstw, silnych miłości, intensywnych kolorów i wyrazistych zapachów. „THE NEW YORK TIMES”

Czarny tort od Charmaine Wilkerson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć