ebook Cukiernica z fotografii - audiobook
3.73 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 156)

Cukiernica z fotografii - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.41
Audiobook - najniższa cena: 27.26
wciąż za drogo?
37.15 złpremium: 23.97 zł Lub 23.97 zł
28.00 zł
31.96 zł Lub 28.76 zł
39.95 zł
39.95 zł
27.26 zł
39.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść o marzeniach i poszukiwaniu szczęścia. Poznaj Nastkę i dowiedz się, czy powtórzy los swojej matki i babci. A może uda jej się przerwać rodzinny schemat i odnaleźć szczęście? Ebook „Cukiernica z fotografii” to pierwsza część trylogii o rodzinnych tajemnicach, sile kobiet i miłości.

Nastka jest nowoczesną dziewczyną. Skończyła studia i realizuje się jako menadżerka dużego klubu i restauracji. Marzy o własnej knajpce. Śmierć dziadka, nieoczekiwanie przewróci jej życie do góry nogami, a pozostawiony przez staruszka spadek stanie się powodem do podjęcia wielu decyzji, których Nastka nie miała w planie.

Dlaczego matka Nastki, Maryla, decyduje się na szaloną zmianę – zostawia firmę, którą stworzyła, i otwiera na wsi sklepik ze wspomnieniami? Czy zwariowała?
Jak zareaguje na nieoczekiwane zmiany chłopak Nastki? Czy będzie ją wspierał? I dlaczego babcia Anastazja nie chce wtrącać się w decyzje córki?

Audiobooka interpretuje Joanna Domańska.

Cukiernica z fotografii od Karolina Wilczyńska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć