ebook Poszukiwacz zwłok - audiobook
4.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 59)

Poszukiwacz zwłok - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.99
Audiobook - najniższa cena: 31.49
wciąż za drogo?
46.49 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
-37% 31.49 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
38.49 zł Lub 34.64 zł
45.00 zł
41.15 zł
44.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kryminał mistrza gatunku. Mieczysław Gorzka, autor takich bestsellerowych serii jak „Wściekłe Psy” czy „Cienie Przeszłości”, tym razem odsłania zakulisowe rozgrywki policyjnego świata. Komisarz Laura Wilk staje na czele grupy śledczej poszukującej zabójcy nastolatek. To nie podoba się jej kolegom z wydziału kryminalnego. Mimo początkowych sukcesów, brak współpracy między policjantami komplikuje sytuację. Gdy jeden ze śledczych zostaje zamordowany, Wilk uświadamia sobie, że problem jest o wiele poważniejszy, niż jej się początkowo wydawało…

Maciej Lesiecki, psycholog współpracujący z policją, jest tak uwikłany w walkę z traumami z dzieciństwa, że nie dostrzega niepokojących zdarzeń, które nagle pojawiają się w jego życiu. Powoli traci kontrolę i jest coraz bardziej zagubiony. Nieoczekiwanie otrzymuje propozycję od nieznajomej kobiety. Ma znaleźć zwłoki zaginionej przed wielu laty młodej dziewczyny. Przyjmuje to zlecenie wierząc, że dzięki temu rozwiąże wszystkie swoje problemy. Sprawa nie jest prosta i niesie ze sobą wiele zagrożeń.

Pomimo własnych problemów komisarz Wilk próbuje pomóc Lesieckiemu. Oboje wpadają w pułapkę. Muszą walczyć o życie w świecie, gdzie wrogowie pozostają wrogami, na przyjaciół nie można liczyć, a za rogiem czai się nieuchwytny zabójca.

Audiobooka interpretuje Filip Kosior.

Poszukiwacz zwłok od Mieczysław Gorzka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć