ebook Mój chłopak
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 1405)

Mój chłopak
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 35.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł płacąc BLIKiem: 37.91 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
31.01 zł
32.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kocha… Nie kocha… 

Najnowsza powieść autorki thrillera "Ta dziewczyna".

Amy wiedzie niezależne życie, robi błyskotliwą karierę, ma własne mieszkanie i grupę oddanych przyjaciółek. Ale w obliczu nadchodzących trzydziestych urodzin musi przyznać, że jednej rzeczy jej brakuje – prawdziwego uczucia.

Kiedy więc budzi się po poważnym wypadku i nie pamięta niczego z ostatnich sześciu miesięcy, jest zdziwiona, że kogoś ma. I to nie po prostu „kogoś”, ale chłopaka marzeń – uroczego, opiekuńczego, bezgranicznie oddanego lekarza, Jacka. 

Wszyscy są nim oczarowani. Jednak w miarę upływu czasu Amy czuje, że obecność Jacka zaczyna ją przerażać. Czyżby po wypadku umysł płatał jej figle? A może ten ideał jest zbyt doskonały, żeby mógł być prawdziwy?

Rekomendacje e-booka Mój chłopak:

"Nie mogłam się powstrzymać od czytania. Ależ ta książka ma tempo!" - Louise Candlish

"Klasyczna powieść o rodzinnych tajemnicach z nowoczesnym twistem i finałem, który wywraca wszystko do góry nogami! " - „Daily Mail”

"Toksyczne relacje rodzinne, oryginalne miejsce akcji i wciągająca intryga – w tej powieści nikomu nie można ufać." - Catherine Cooper, autorka powieści „The Chalet”

Mój chłopak od Michelle Frances możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć