ebook Zwycięzcy
4.47 / 5.00 (liczba ocen: 84416)

Zwycięzcy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 31.14
Audiobook - najniższa cena: 38.94
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
-18% 31.14 zł Lub 28.03 zł
-12% 35.90 zł
35.93 zł płacąc BLIKiem: 34.13 zł
35.93 zł Lub 32.34 zł
35.91 zł
38.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowa powieść autora bestsellerowych Niespokojnych ludzi i Mężczyzny imieniem Ove.

Historia o pierwszych miłościach, drugich szansach i ostatnich pożegnaniach.

Minęły dwa lata od wydarzeń, o których nikt nie chce myśleć. Wszyscy próbowali iść dalej, ale coś w tej części lasu to uniemożliwia. Straszliwa w skutkach wichura podsyca odwieczną rywalizację między Björnstad a sąsiednim miasteczkiem Hed. Rywalizację, która zawsze znajdowała ujście na lodowisku do hokeja.

Podczas gdy napięcie między społecznościami rośnie, na horyzoncie rysują się wielkie zmiany. Ktoś wróci do domu po długiej nieobecności. Ktoś zostanie pochowany. Ktoś się zakocha, ktoś spróbuje naprawić swoje małżeństwo, a ktoś zrobi wszystko, by uratować swoje dzieci. Ktoś podda się nienawiści, ktoś będzie walczył, a ktoś chwyci za broń i ruszy w stronę lodowiska.

Pięknie uchwycona złożoność codziennego życia i refleksja o przyjaźni, lojalności, stracie i tożsamości. Ta pełna emocji powieść skłania do rozważenia, co to znaczy wygrać, co to znaczy przegrać i co to znaczy wybaczyć.

Na podstawie trylogii Fredrika Backmana o hokejowej społeczności Björnstad powstał serial HBO Miasto niedźwiedzia.

"Poruszająca, momentami mroczna historia… To świat pełen zarówno konfliktów, jak i życzliwości, w którym, jak zauważa narrator, „sport to coś więcej niż tylko sport”." - AARP.com

"Dramatyczna powieść kontynuująca motywy z dwóch poprzednich książek. Piekielnie dobre zakończenie znakomitej serii." - Booklist

Zwycięzcy od Fredrik Backman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Inteligentni zawsze mogą zrobić jakąś głupotę, ale głupi nigdy nie zrobią nic mądrego.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć