ebook On One Condition - audiobook
4.15 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4237)

On One Condition - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Luna
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 23.34
Audiobook - najniższa cena: 24.70
wciąż za drogo?
24.70 złpremium: 14.82 zł Lub 14.82 zł
-18% 29.18 zł Lub 26.26 zł
37.00 zł
38.90 zł
44.90 zł
35.91 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga część serii romansów o braciach Sharpe autorki bestsellerów „New York Timesa”. Czy miłość może przetrwać 15 lat rozłąki? Ledger Sharpe będzie musiał odpowiedzieć na to pytanie, gdy wróci do Cedar Falls, aby dopilnować budowy luksusowego hotelu Sin International Network. Tam spotka Asher Wells, kobietę, która złamała mu serce. Czy Ledgerowi uda się przekonać Asher do siebie i odkryć, co tak naprawdę stało się tamtej niezapomnianej nocy?

„Dwa miesiące spędzone w Cedar Falls, żeby dopilnować budowy luksusowego hotelu Sin International Network, a przy okazji podlizywać się upierdliwemu burmistrzowi, który stawia naszej firmie niedorzeczne warunki? Wiedziałem, że to nie będzie nic przyjemnego. W dodatku z tym malowniczym, turystycznym miasteczkiem w Montanie łączą mnie wspomnienia z młodości. Wspomnienia równie piękne, co bolesne.

Właśnie tutaj przeżyłem pierwszą prawdziwą miłość.
Zakończoną nagłym rozstaniem.
I złamanym sercem.

To było piętnaście lat temu. Dlaczego więc ponowne spotkanie z Asher Wells wywołuje we mnie tak silne uczucia, które nie dają mi spokoju? I dlaczego ona tu została? Zawsze marzyła o tym, żeby uciec stąd i zrobić karierę artystyczną. A przede wszystkim: dlaczego, do cholery, obwinia mnie o to, co się stało tamtej nocy?

Podobno pierwsza miłość zasługuje czasem na drugą szansę. Cóż, ja raczej traktuję tę historię jak niedokończony interes, a wszyscy wiedzą, że w biznesie Ledger Sharpe nigdy nie daje za wygraną. Tym razem nie wyjadę stąd bez Asher.

Najpierw jednak muszę sprawić, żeby przestała mnie nienawidzić...” – fragment powieści „On One Condition” (ciąg dalszy w pełnej wersji audioksiążki)

Audiobooka interpretuje Agnieszka Postrzygacz.

On One Condition od K. Bromberg możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć