ebook Cecylia
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Cecylia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 17.06
Audiobook - najniższa cena: 27.22
wciąż za drogo?
-54% 17.06 zł
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
26.90 zł
31.00 zł
37.90 zł Lub 34.11 zł
28.43 zł
28.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Cecylia i Celina, jednojajowe bliźniaczki, wszystko w życiu robiły razem. Do czasu, aż jedna z nich podejmuje decyzję, by zostać tajną agentką rządową. Wtedy drogi sióstr się rozchodzą, by los splótł je ponownie po dziesięciu latach w Grecji. Porwanie jednej, w dniu trzydziestych urodzin, motywuje drugą i kolegów po fachu do wzmożonego działania. Akcja ratunkowa nader często jednak przybiera inny bieg, niż pierwotnie założony, tym bardziej, że i w polskich strukturach komuś bardzo zależy, by poświęcić życie agentki kosztem wyższych celów.

Która z nich, Cecylia czy Celina, faktycznie zabija na zlecenie rządu i staje się cenną kartą przetargową dla greckiego agenta? Dlaczego w ogóle doszło do porwania i kto z niego czerpie największe korzyści? Ile jesteśmy w stanie poświęcić i do czego się dopuścić, by uratować ukochaną osobę? Na te pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w pierwszej sensacyjnej powieści Eli Downarowicz.

Cecylia od Ela Downarowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć