ebook Mój ukochany syn
4.34 / 5.00 (liczba ocen: 4591)

Mój ukochany syn
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.43
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
38.00 zł
39.92 zł Lub 35.93 zł
42.90 zł
49.90 zł
34.43 zł
37.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Josh miał dziewiętnaście lat i świat u stóp, kiedy wszystko się zmieniło. Niespodziewane pogorszenie zdrowia psychicznego doprowadziło do myśli i planów samobójczych. Jego matka, autorka bestsellerów Amanda Prowse, zaczęła desperacko szukać sposobów, by mu pomóc. Cierpienie Josha było cierpieniem całej rodziny. Każdego dnia bliscy obserwowali jego walkę, bojąc się chwili, w której mógłby ją przegrać.

STATYSTYKI DOTYCZĄCE ZDROWIA PSYCHICZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SĄ PRZERAŻAJĄCE. POCZUCIE BEZRADNOŚCI RODZICÓW I ICH CIERPIENIE NIE ZNA GRANIC.

TA KSIĄŻKA TO PRAWDZIWY I SZCZERY OPIS ŻYCIA Z DEPRESJĄ. TO ROZDZIERAJĄCA SERCE OPOWIEŚĆ MATKI O BÓLU PATRZENIA NA CIERPIENIE UKOCHANEGO DZIECKA.

O e-booku Mój ukochany syn blogerzy napisali:

Koniecznie sięgnijcie po ten tytuł. Historia, którą poznacie, może być motorem napędowym, aby wyjść z poczucia marazmu, gdy będziemy przeżywać pogorszenie zdrowia psychicznego. Warto pamiętać, aby NIE PODDAWAĆ SIĘ!!! NIE SKREŚLAĆ SIEBIE!!! -  Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Mój ukochany syn od Hartley Josiah, Amanda Prowse możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Amanda Prowse jest autorką bestsellerów. Jej syn Josiah Hartley w wieku dziewiętnastu lat, gdy świat stawał przed nim otworem, doznał pogorszenia zdrowia psychicznego, co pociągnęło go do myśli i planów samobójczych.

Dziś w książce Mój ukochany syn razem ukazują jak, wygląda życie z depresją i życie po depresji. Podczas lektury tej książki dowiadujemy się jak, wygląda ono z perspektywy zatroskanej matki, która desperacko poszukiwała pomocy dla swojego syna. Przeczytamy również, w jaki sposób Josiah funkcjonował podczas incydentów depresyjnych.

Co więcej, jego historia pokazuje, że warto szukać pomocy i korzystać z niej, ponieważ w tej ciężkiej walce udało mu się stanąć na nogi. Chłopak przez długi czas oglądał swoje życie przez mgłę depresji, a jedyne czego pragnął to ustania niekończącego się bólu i poczucia nicości. Jak sam dodaje, nadal to robi i wierzy w to, że wielu borykających się z załamaniem psychicznym jest w stanie wyjść z poczucia marazmu i beznadziei.

Ta książka jest szczerą do bólu relacją życia Josiaha i Amandy. Może być również wsparciem dla wielu osób, u których doszło do pogorszenia stanu zdrowia psychicznego. Amanda i Josh dedykują tę książkę wszystkim ludziom żyjącym z depresją oraz tym, którzy opiekują się osobą cierpiącą na depresję lub inne zaburzenia psychiczne. Depresja może odebrać ludziom najlepsze lata życia, izoluje, dręczy. Trudno jest wyjść z jej szponów. Bardzo ważne jest tu wsparcie najbliższych, zrozumienie, dawanie poczucia wsparcia i bezpieczeństwa.

Mój ukochany syn to książka bogata we wspomnienia ich autorów. Jak sami podkreślają w przekazie tym, starali się być szczerzy. Po przeczytaniu tej książki mogę dodać, że tę szczerość czuć na każdej stronie. Nie ukrywam, że poznawanie tej historii było dla mnie odkrywaniem nowych, jakże Ważnych obszarów.

Ważne jest to, aby każdy z nas poznał tę historię. Historię napisaną przez życie piórem znanej pisarki i jej syna. Tej książki nie można przeoczyć, nie należy jej przemilczeć. Koniecznie sięgnijcie po ten tytuł. Historia, którą poznacie, może być motorem napędowym, aby wyjść z poczucia marazmu, gdy będziemy przeżywać pogorszenie zdrowia psychicznego. Warto pamiętać, aby NIE PODDAWAĆ SIĘ!!! NIE SKREŚLAĆ SIEBIE!!!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć