ebook Moc ciszy. O sekretnej sile introwertyków
3.59 / 5.00 (liczba ocen: 105)

Moc ciszy. O sekretnej sile introwertyków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.96
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
26.96 zł Lub 24.26 zł
32.46 zł Lub 29.21 zł
34.90 zł
34.90 zł
26.96 zł
26.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Jesteś introwertyczną, nieśmiałą i wrażliwą osobą? Czujesz, że twój potencjał nie jest w pełni wykorzystany? Czas wyjść z cienia ekstrawertyków. Sięgnij po poradnik „Moc ciszy”. Znajdziesz w nim wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci pokonywać bariery językowe i kulturowe, nawiązywać dobre relacje, robić postępy na ścieżce kariery i poruszać się w ekstrawertycznym środowisku bez uszczerbku dla własnego komfortu czy osobowości.

„Niezbędnik dla współczesnych cichych wojowników”.
– Susan Cain, autorka bestsellera „New York Timesa” Ciszej, proszę

Czy niepozorni introwertycy mogą zostać liderami w świecie, w którym rządzą pewni siebie i zdecydowani ekstrawertycy? Jill Chang, bizneswoman z Tajwanu udowadnia, że tak. Nieśmiałe i wrażliwe osoby mają ogromny i niewykorzystany potencjał, a najlepszym case study jest jej osobista historia. Chociaż w teście osobowości Meyersa-Briggsa wskaźnik introwertyzmu Chang wyniósł 96%, odniosła ona międzynarodowy sukces. Była agentką w Major League Baseball, menedżerką w ponad dwudziestu krajach i zajmowała się filantropią na światową skalę.

Chang nauczyła się akceptować własną introwersję, zamieniając ją z wady w powód, dla którego była w stanie osiągać ambitne cele i przodować w zadaniach, w których jej ekstrawertyczni koledzy zostawali daleko w tyle. Jak się okazuje, introwertycy mają szczególne zdolności przywódcze i również mogą błyszczeć na imprezach towarzyskich oraz podczas biznesowych prezentacji. Należysz do tej grupy? Dzięki wskazówkom i narzędziom zawartym w tej książce nauczysz się pokonywać bariery językowe i kulturowe, nawiązywać dobre relacje, robić postępy na ścieżce kariery i poruszać się w ekstrawertycznym środowisku bez uszczerbku dla własnego komfortu czy osobowości.

Moc ciszy. O sekretnej sile introwertyków od Jill Chang możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Gwiazdy sportu są przeceniane, a regularni gracze niedoceniani.
Twoją osobowość ma znaczenie, ale twoja zdolność adaptacji liczy się bardziej. To, kim się stajesz, zależy nie od posiadanych cech, ale od tego, co postanowisz.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć