ebook Holly
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 1322)

Holly
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 33.00
Audiobook - najniższa cena: 34.93
wciąż za drogo?
40.92 złpremium: 26.40 zł Lub 26.40 zł
30.80 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
33.88 zł Lub 30.49 zł
37.90 zł
33.88 zł
36.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ukochana bohaterka Stephena Kinga wyrusza w pościg za najbardziej przerażającymi ze wszystkich jej dotychczasowych przeciwników.

Holly Gibney powraca w wielkim stylu, tym razem w swojej własnej historii. Spotykamy ją w momencie, gdy zdążyła już przejść długą drogę – od Pana Mercedesa, w którym pojawiła się po raz pierwszy jako nieśmiała, ale odważna i szlachetna samotniczka, przez współpracę z Billem Hodgesem w Znalezione nie kradzione, do błyskotliwej, dzielnej detektywki z Outsidera. W Holly ekscentryczna śledcza musi zmierzyć się z parą genialnych, ale okrutnych przeciwników, którzy swoje tajemnice potrafią ukrywać jak nikt inny.

Gdy Penny Dahl zwraca się do agencji Uczciwi Znalazcy z prośbą o pomoc w odnalezieniu jej zaginionej córki, Holly Gibney nie ma ochoty brać jej sprawy na swoje barki. Detektywka znajduje się w ciężkiej sytuacji – jej partner Peter jest ciężko chory, a poza tym niedawno zmarła jej matka, z którą wiązała ją skomplikowana relacja. Odpuściłaby tę sprawę, gdyby nie to coś w głosie zdesperowanej klientki. Coś, co nie pozwala jej odmówić i zmusza do wyruszenia na poszukiwania sprawcy.

Holly nie wie jeszcze, że niedaleko od miejsca, gdzie zniknęła Bonnie Dahl, mieszka małżeństwo profesorów na emeryturze, osiemdziesięciolatkowie Rodney i Emily Harris. Z pozoru są typowymi przedstawicielami klasy średniej, zakochanymi w sobie staruszkami, jednak za drzwiami doskonale utrzymanego domu skrywają potworny sekret. Jak się okaże, Holly będzie musiała wykorzystać wszystkie swoje zdolności, by przechytrzyć bezwzględną i szalenie przebiegłą parę i odkryć prawdę – makabryczną, przerażającą i mrożącą krew w żyłach.\

O e-booku Holly blogerzy napisali:

Holly Gibney jest bohaterką, której nie można się oprzeć. Jej wyjątkowość, nieustępliwość ma w sobie pewien magnetyzm, który przyciąga naszą uwagę. Zdecydowanie zdobyła ona moje serce, a Stephen King ponownie pokazał, że potrafi przyciągnąć czytelnika. Co ważne, to kolejna książka autora, którą stawia wysoko poprzeczkę, z korzyścią dla nas, czytelników szukających w książkach mocnych wrażeń. -  Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Holly od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kiedy stuknie ci czwarty krzyżyk, pora dać sobie spokój ze złudzeniami, że wciąż jesteś młodym czymkolwiek.
Miłośnicy twórczości Stephena Kinga doskonale znają Holly Gibney, bohaterkę, która pojawiła się już wcześniej na kartach Pan Mercedes czy Znalezione nie kradzione. Teraz powraca do nas w najnowszej książce autora, w której to właśnie ona wysuwa się na pierwszy plan. I bardzo dobrze się stało, ponieważ bohaterka od samego początku budziła moje ogromne czytelnicze zainteresowanie. Wpadła do mojego czytelniczego serca, a teraz na kartach Holly mogę ponownie się z nią spotkać i przeżyć wiele, wyjątkowych, niezapomnianych, czytelniczych emocji.

Myślę, że każdy, kto poznał Holly Gibney, ma tak samo, jak ja i z zaciekawieniem śledzi jej każdy krok, który przybliża ją do odkrycia prawdy w związku z tajemniczymi zniknięciami, do których dochodzi w małym akademickim miasteczku. Holly podejmuje się niełatwego zadania. Jej prywatne dochodzenie ma na celu doprowadzić do odkrycia prawdy związanej z zaginięciem młodej osoby. Jaką drogę będzie musiała przejść, aby odkryć karty tej mrocznej, tajemniczej sprawy? Jak daleko posunie się, aby dotrzeć do prawdy? Czy sama narazi się na niebezpieczeństwo? Koniecznie poznajcie tę historię i dajcie porwać się pomysłowości Stephena Kinga, który tą książką dowodzi, że King jest tylko jeden!

Myślę, że nie jestem jedynym czytelnikiem, który na wieść o pojawieniu się Holly przepełniony był ekscytacją. Ekscytacją, która nie malała, lecz z każdą kolejną przekładaną stroną nabierała na sile. I w tym właśnie tkwi siła w kreatywności pisarskiej amerykańskiego powieściopisarza.

Bez wątpienia Holly Gibney jest bohaterką, której nie można się oprzeć. Jej wyjątkowość, nieustępliwość ma w sobie pewien magnetyzm, który przyciąga naszą czytelniczą uwagę. Zdecydowanie zdobyła ona moje czytelnicze serce, a Stephen King ponownie pokazał, że potrafi przyciągnąć czytelnika. Co ważne, to kolejna książka autora, którą stawia wysoko poprzeczkę, z korzyścią dla nas, czytelników, pragnących i szukających w książkach mocnych wrażeń. A tych na kartach Holly nie zabraknie. Tak samo w mej domowej biblioteczce nie zabraknie dla niej miejsca na półce NIK – Najlepszych Interesujących Książek. Zdecydowanie polecam i czekam na kolejną książkę Kinga – Stephena Kinga, autora, który zasługuje na uznanie, a wykreowana przez niego Holly Gibney na czytelniczą sympatię.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć