Przeciw Bogom
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.95 / 5.00
liczba ocen: 8976
dołącz do programu UpolujEbooka.pl
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
33.46 zł
34.00 zł
34.00 zł
40.00 zł
Pozostałe księgarnie
26.01 zł
33.97 zł
33.99 zł
36.00 zł
38.00 zł
40.00 zł
Opis:

Przeciw Bogom to zapis niezwykłej przygody intelektualnej, która zaprowadziła ludzkość od przesądów i zabobonów, wróżek i jasnowidzów do skomplikowanych narzędzi zarządzania ryzykiem. To niezwykły esej, który pokazuje rolę ryzyka w ewolucji społeczeństw, bogata i fascynująca opowieść o greckich myślicielach, arabskich matematykach, żeglarzach, naukowcach, hazardzistach i filozofach, światowej sławy umysłach i pasjonatach - amatorach.

Ryzyko jest dziś nieodłącznym elementem życia. Kiedy inwestorzy kupują akcje, chirurdzy operują, inżynierowie projektują mosty, przedsiębiorcy zakładają nowe firmy, astronauci penetrują Kosmos, a politycy kandydują w wyborach, codziennie podejmują ryzyko. Przeciw Bogom to historia prawdziwa i aktualna, którą czyta się jak dobrą powieść.

Przeciw Bogom to jedna z najsłynniejszych pozycji literatury biznesowej z listy bestsellerów „Business Week” i „New York Times Business” i druga książka wydana w serii Biznes Horyzonty, przygotowanej przez wydawnictwo Kurhaus Publishing.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Czym jest ryzyko? Jak je zdefiniować? Kiedy to pojęcie powstało? Tego wszystkiego dowiesz się z tej książki. Peter Bernstein przeprowadza czytelnika przez magiczną historię ryzyka, nie jest to książka akademicka, ale książka napisana przystępnym językiem, z wieloma ciekawostkami o których mogłeś nie mieć pojęcia.

Inne proponowane
Warto zerknąć