ebook Archer's Voice. Znaki miłości
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 320174)

Archer's Voice. Znaki miłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 26.99
wciąż za drogo?
26.99 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
36.21 zł
40.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

ROMANS WSZECH CZASÓW WEDŁUG GOODREADS

ŚWIATOWY BESTSELLER. KSIĄŻKA, KTÓRĄ POKOCHAŁY MILIONY CZYTELNICZEK NA CAŁYM ŚWIECIE

JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH POWIEŚCI BOOKTOKA – 119,5 MILIONA WYŚWIETLEŃ

Chciałam ukryć się w małym, spokojnym miasteczku. Zapomnieć o wszystkim. O nocy, kiedy moje życie roztrzaskało się w drobny mak. I gdy już zaczęłam układać sobie wszystko na nowo, spotkałam Archera Hale’a. Trzęsienie ziemi nawiedziło moje życie… a ja już nie chciałam odbudowywać go w pojedynkę. Archer od wielu lat z nikim nie rozmawiał – zapomniany przez ludzi z miasteczka, odtrącony i zamknięty w sobie. W jego historii było jednak coś więcej niż to, co opowiadał mi swoimi dłońmi. Całe miasto tonęło w tajemnicach i zdradach, a Archer okazał się osią tych sekretów. Rozdarci między namiętnością i cierpieniem, szukaliśmy sposobu, aby sobie zaufać. Słowa nie są jedynymi znakami miłości. To w ciszy Archera znaleźliśmy wszystko, co potrzebne, by się uleczyć… i żyć.

TA HISTORIA ZŁAMIE CI SERCE I NAUCZY CIĘ NA NOWO ZNAKÓW MIŁOŚCI

TRIGGER WARNING dla książkar!

Po przeczytaniu tej powieści Archer zostanie twoim jedynym książkowym mężem.

Nowe wydanie z niepublikowanym dotąd epilogiem.

MIA SHERIDAN jest autorką książek uwielbianych przez czytelniczki na całym świecie. W każdej ze swoich powieści z pasją splata losy bohaterów w prawdziwe miłosne historie o ludziach, których przeznaczeniem jest być razem. Mieszka z rodziną w Stanach Zjednoczonych.

Opinie czytelników na Goodreads:

Totalnie K_O_C_H_A_M tę książkę!!!!! 5 GWIAZDEK!!

Archer’s Voice. Znaki miłości była jedną z najpiękniejszych i najbardziej chwytających za serce historii, jakie kiedykolwiek czytałam. Mia Sheridan kompletnie urzekła mnie emocjami i obrazami, które stawały mi przed oczami jak żywe. To była wspaniała opowieść o życiu i uzdrawiającej sile miłości. Gorąco zachęcam wszystkich do przeczytania! Ta książka należy teraz do moich ulubionych tytułów!

To jedna z tych powieści, które chwytają za serce od pierwszego słowa. Przeczytałam zaledwie 2% książki, gdy łzy napłynęły mi do oczu. Od samego początku byłam całkowicie zaangażowana w historię. Nie znałam jeszcze dobrze postaci, a już tak bardzo mi na nich zależało! Tak piszą tylko najlepsze autorki! Moje serce co chwilę rozpadało się na kawałeczki, a ja desperacko chciałam dowiedzieć się więcej. Aestas Book Blog

Archer Hale jest najbardziej niewinnym, życzliwym, bezinteresownym, troskliwym, kochającym i odważnym powieściowym bohaterem, o jakim kiedykolwiek czytałam. I szczerze mówiąc, zasmuca mnie to, ponieważ wiem, że taki człowiek jak on nigdy nie będzie istniał. Po prostu tacy ludzie nie występują w prawdziwym świecie. Nie powiedziałabym tego o żadnym innym mężczyźnie, nawet o powieściowym, ale za Archera Hale’a oddałabym życie, gdybym musiała. Ayman

Musisz natychmiast przeczytać tę powieść. Nieważne, co teraz robisz lub czytasz. Zrób sobie przerwę, weź tę książkę i przeczytaj ją, bo jest to jedna z najlepszych historii, jakie kiedykolwiek miałaś w ręku. Po prostu musisz ją przeczytać! Zaufaj mi, zrobisz sobie przysługę! Ta książka jest tak wspaniale napisana! Jest inna niż wszystkie i po prostu boleśnie piękna. Kiedy dwie cierpiące dusze odnajdują się i pomagają sobie nawzajem uleczyć swoje traumy, robi się ciepło na sercu. Zoe (Marauders Version)

Ta książka jest CHOLERNIE dobra. To była taka ciepła, autentyczna i piękna powieść. Czułam ją całym swoim ciałem, całym sercem. To historia o dwojgu złamanych, pięknych ludziach. O odwadze walki i uzdrawiającej sile miłości. O odnajdywaniu swojego głosu, nawet jeśli tak naprawdę nie możesz mówić. EmBibliophile

O e-booku Archer's Voice. Znaki miłości blogerzy napisali:

Nadzwyczaj delikatna, wzruszająca, uczuciowa – historia nasączona eteryczną ciszą oraz sugestywnym pragnieniem normalności, zabrudzona paskudną traumą, niepewnością i nagminnie upominającą się zawiścią. -  Mozaika Literacka - Miłka Kołakowska

Archer's Voice. Znaki miłości od Mia Sheridan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Miłość zazwyczaj domaga się oficjalnej deklaracji. Tej wypowiedzianej głośno, naznaczonej świadomością wybranej chwili oraz esencjonalnym doborem zdań, jedynej i niepowtarzalnej w obrazie przywoływanych regularnie wspomnień. Ale to nie słowa budują piękno najważniejszych uczuć, w gąszczu odpowiednich gestów, okazują się wręcz zbędne i zupełnie niepotrzebne, stają się jedynie opcją – jak pokazuje powieść Mii Sheridan, niedostępną każdemu. Archer’s Voice. Znak miłości to romans wszech czasów według serwisu Goodreads – dla mnie to przede wszystkim powieść niesamowicie wzruszająca.

Tu od początku wyczuwa się uroczy małomiasteczkowy klimat – prowadzony serdecznością mieszkańców, fabułą natomiast osadzony w nieprzyjemnej rodzinnej przeszłości, tak znamiennie kształtującej obecną postawę tytułowego bohatera. Archer Hale to niewątpliwie jedna z najbardziej charakterystycznych kreacji – młody mężczyzna o bursztynowych oczach, niemówiący, tajemniczy i wyraźnie pogubiony, odtrącony szeptem otaczającej go społeczności, dotkliwie zanurzony w szczelinach nieuchwytnej nikomu wrażliwości. To człowiek sponiewierany już jako dziecko – pozbawiony podstawowych zachowań w kontakcie z innymi ludźmi. Intrygujący w promiennej perspektywie Bree – kobiety zdeterminowanej i uroczej, fabularnie natomiast szukającej wytchnienia od ferworu przeżytych boleśnie traum. Ich spotkanie można uznać za przypadkowe lub po prostu niefortunne, a jednak staje się zalążkiem niespodziewanej namiętności – nasyconej szczerością definiowanych wzajemnie pragnień. Autorka nie unika opisów scen erotycznych – szkicuje ich przebieg z dużą subtelnością, podkreślając coraz bardziej soczysty i zmysłowy charakter tej wyjątkowej znajomości. Jednocześnie akcentuje nieporadność bohatera w obliczu odkrywanej intymności, utrwala naturalne zawstydzenie oraz przeszywającą potrzebę zwyczajności, eksponuje także nieprzeciętną cechę interpersonalną – umiejętność posługiwania się językiem migowym. Tu wszystko zdaje się ocierać o subtelność i niepewność, pojawia się także niepokojący motyw zazdrości oraz konieczność pogodzenia się z dawnymi demonami.

Nadzwyczaj delikatna, wzruszająca, uczuciowa – historia nasączona eteryczną ciszą oraz sugestywnym pragnieniem normalności, zabrudzona paskudną traumą, niepewnością i nagminnie upominającą się zawiścią. Bolesne dzieciństwo, rozdzierająca tęsknota i nieprzyjemnie panosząca się zazdrość – tu nie ma przestrzeni na rozkoszną emocjonalną słodycz, w zamian klaruje się ofensywna potrzeba eksplorowania granic intymności oraz naturalna konieczność zdefiniowania portretu własnej tożsamości. To namiętność absolutnie romantyczna – skażona nieodwracalnym smakiem przeszłości, a jednak w doznaniach nieprzeciętna, zmysłowa i fascynująca.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Mozaika Literacka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć