D-Day. 6 czerwca 1944. Przełomowa bitwa II wojny światowej - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

D-Day. 6 czerwca 1944. Przełomowa bitwa II wojny światowej - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
Audiobook - najniższa cena: 59.93
wciąż za drogo?
71.91 złpremium: 47.94 zł Lub 47.94 zł
59.93 zł Lub 53.94 zł
62.32 zł
67.92 zł Lub 61.13 zł
79.90 zł
69.53 zł
71.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Znakomicie udokumentowana, pełna drastycznych scen z pola walki, jedna z najlepszych książek napisanych dotychczas na temat najważniejszego w ocenie wielu historyków dnia XX wieku – inwazji aliantów na Normandię.

„D-Day” to znakomita książka napisana przez uznanego historyka Stephena E. Ambros’a, która przybliża czytelnikom jedno z najważniejszych wydarzeń podczas II wojny światowej – inwazję aliantów na Normandię.

Ambrose, znany z imponującej wiedzy historycznej i talentu do przekazywania historii w sposób wciągający, zapewnia nam pełen szczegółów i emocji opis wydarzeń związanych z operacją Overlord, czyli desantem w Normandii.

„D-Day” to nie tylko wnikliwe studium militarnych aspektów tej misji – skupia się przede wszystkim na ludziach, którzy brali udział w tych wydarzeniach. To, co wyróżnia książkę, to sposób, w jaki Ambrose ożywia akcję, opisując nie tylko strategiczne decyzje i ruchy wojskowe, lecz także ludzkie historie i dramaty, doskonale oddając napięcie i emocje towarzyszące żołnierzom, którzy walczyli na brzegach Normandii.

Autor przedstawia bohaterów, jak i zwykłych ludzi, których codzienne życie i losy zostały nieodwracalnie zmienione przez tę operację. Ambrose doskonale balansuje pomiędzy detalami militarnymi a opowieściami ludzkimi, tworząc kompletny obraz tego historycznego wydarzenia.

Audiobooka interpretuje Wojciech Zawioła.

D-Day. 6 czerwca 1944. Przełomowa bitwa II wojny światowej od Stephen E. Ambrose możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć