ebook Zagubiony bez niego
4.6 / 5.00 (liczba ocen: 35)

Zagubiony bez niego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 29.40
wciąż za drogo?
29.40 zł Lub 26.46 zł
29.90 zł
29.90 zł
35.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mikkel i Jake, bohaterowie "Zabujanego w nim", postanawiają się rozstać i pójść własnymi drogami. Związek, choć zapowiadał się na silny i trwały, kończy się bolesnym zerwaniem. Jake wraca do Australii, ponieważ nie chce być przeszkodą dla Mikkela, który niedługo ma zająć ważne miejsce w rodzinnej firmie.

Młody biznesmen czuje się zdradzony, ale Jake nigdy by sobie nie wybaczył, gdyby jego ukochany stracił życiową możliwość.

Ostatecznie Mikkel godzi się z sytuacją i stara sprostać wygórowanym oczekiwaniom ojca. Na szczęście wokół siebie ma bliskich przyjaciół, którzy wspierają go w sytuacjach kryzysowych.

W pierwszych miesiącach po rozstaniu Jake leczy złamane serce, ale z upływem czasu znów osiąga wewnętrzny spokój. Mężczyźni wiodą teraz nowe życie w dwóch odległych częściach świata. Co się stanie, gdy ich ścieżki po raz kolejny się przetną?

Czy będą w stanie sobie wybaczyć? A może jest już za późno? Dowiesz się tego, czytając "Zagubionego bez niego", czyli czwartą część serii "Miasto miłości" autorstwa L. Sherman.

Zagubiony bez niego od L. Sherman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć