4-godzinny tydzień pracy
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.61 / 5.00
liczba ocen: 533
cena od: 29.88
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 29.88 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.88 zł
31.41 zł
31.84 zł
32.72 zł
39.90 zł
Pozostałe księgarnie
39.90 zł
29.88 zł
29.93 zł
31.39 zł
31.92 zł
35.90 zł
35.91 zł
39.49 zł
39.90 zł
39.90 zł
Opis:

Książka kompas dla każdego z nas – pracownika, przedsiębiorcy, właściciela firmy. Wskazuje drogę do nowego rewolucyjnego świata i wygodnego, luksusowego życia.

Zapomnij o starej koncepcji emerytury i całej reszcie planów odkładania życia na później – nie musisz czekać. Co więcej, jest wiele powodów, by nie czekać, szczególnie w tych nieprzewidywalnych czasach zawirowań gospodarczych. O czymkolwiek byś nie marzył – ucieczce od wyścigu szczurów, wspaniałych podróżach po świecie, miesięcznym pięciocyfrowym dochodzie bez żadnego zaangażowania lub tylko o pełniejszym życiu, w większym stopniu wolnym od pracy – ta książka jest dla Ciebie przewodnikiem.
Pokazuje, jak krok po kroku zaprojektować luksusowy styl życia. Opowiada o tym:
• jak Tim Ferriss przeszedł od dochodu 40 tys. dolarów rocznie przy pracy po 80 godzin tygodniowo do 40 tys. miesięcznie przy pracy po 4 godziny tygodniowo,
• jak najbardziej rozchwytywani artyści podróżują po świecie, nie porzucając swojej pracy,
• jak w ciągu 48 godzin wyeliminować 50% swojej pracy, stosując reguły zapomnianego włoskiego ekonomisty,
• jak zamienić długotrwale budowaną karierę na krótkie epizody intensywnej pracy z częstymi „miniemeryturami”.
Ponadto w poradniku:
• ponad 50 praktycznych wskazówek i analiz przypadków podanych przez czytelników, którzy podwoili swoje dochody,
• wyjaśnienie, jak zasady projektowania stylu życia mogą się sprawdzić w nieprzewidywalnych czasach zawirowań gospodarczych,
• najnowsze narzędzia i triki oraz skróty rozwiązań technicznych pozwalających żyć jak dyplomata lub milioner, nie będąc ani jednym, ani drugim.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Polecam i polecał będę ten poradnik każdemu swojemu znajomemu. To książka, która bez zbędnego moralizowania i pustego filozofowania wskazuje pozytywne następstwa motywacji, nie tylko dla osób prowadzących biznes. Timothy Ferriss pozwala dostrzec czytelnikowi drzemiące w nim możliwości i w prosty sposób ukazuje, jak czerpać korzyści z odważnego postępowania. To pozycja, która otwiera oczy i pozwala dostrzec, jak wiele w naszym życiu zależy od właściwego podejścia do systemu mobilizacji i motywacji. U mnie sprawdza się w stu procentach.

  • Awatar

    Polecam każdemu, nawet jeżeli masz już pomysł na siebie i jesteś szczęśliwy to i tak warto przeczytać. Zasada 80/20 sprawdza się w życiu, książka mi pomogła, na dowód napiszę że zacząłem ją czytać w samolocie z Australii do Niemiec, a skończyłem w Anglii. W domu wysiedziałem tylko 4 dni :)

Inne proponowane
Warto zerknąć