4-godzinny tydzień pracy
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.58 / 5.00
liczba ocen: 776
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-23% 19.90 zł
39.90 złpremium: 23.94 zł
31.92 zł
33.38 zł
33.92 zł
Pozostałe księgarnie
-18% 25.93 zł
31.92 zł
34.42 zł
35.91 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł
Opis:

Książka kompas dla każdego z nas – pracownika, przedsiębiorcy, właściciela firmy. Wskazuje drogę do nowego rewolucyjnego świata i wygodnego, luksusowego życia.

Zapomnij o starej koncepcji emerytury i całej reszcie planów odkładania życia na później – nie musisz czekać. Co więcej, jest wiele powodów, by nie czekać, szczególnie w tych nieprzewidywalnych czasach zawirowań gospodarczych. O czymkolwiek byś nie marzył – ucieczce od wyścigu szczurów, wspaniałych podróżach po świecie, miesięcznym pięciocyfrowym dochodzie bez żadnego zaangażowania lub tylko o pełniejszym życiu, w większym stopniu wolnym od pracy – ta książka jest dla Ciebie przewodnikiem.
Pokazuje, jak krok po kroku zaprojektować luksusowy styl życia. Opowiada o tym:
• jak Tim Ferriss przeszedł od dochodu 40 tys. dolarów rocznie przy pracy po 80 godzin tygodniowo do 40 tys. miesięcznie przy pracy po 4 godziny tygodniowo,
• jak najbardziej rozchwytywani artyści podróżują po świecie, nie porzucając swojej pracy,
• jak w ciągu 48 godzin wyeliminować 50% swojej pracy, stosując reguły zapomnianego włoskiego ekonomisty,
• jak zamienić długotrwale budowaną karierę na krótkie epizody intensywnej pracy z częstymi „miniemeryturami”.
Ponadto w poradniku:
• ponad 50 praktycznych wskazówek i analiz przypadków podanych przez czytelników, którzy podwoili swoje dochody,
• wyjaśnienie, jak zasady projektowania stylu życia mogą się sprawdzić w nieprzewidywalnych czasach zawirowań gospodarczych,
• najnowsze narzędzia i triki oraz skróty rozwiązań technicznych pozwalających żyć jak dyplomata lub milioner, nie będąc ani jednym, ani drugim.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Polecam i polecał będę ten poradnik każdemu swojemu znajomemu. To książka, która bez zbędnego moralizowania i pustego filozofowania wskazuje pozytywne następstwa motywacji, nie tylko dla osób prowadzących biznes. Timothy Ferriss pozwala dostrzec czytelnikowi drzemiące w nim możliwości i w prosty sposób ukazuje, jak czerpać korzyści z odważnego postępowania. To pozycja, która otwiera oczy i pozwala dostrzec, jak wiele w naszym życiu zależy od właściwego podejścia do systemu mobilizacji i motywacji. U mnie sprawdza się w stu procentach.

  • Awatar

    Polecam każdemu, nawet jeżeli masz już pomysł na siebie i jesteś szczęśliwy to i tak warto przeczytać. Zasada 80/20 sprawdza się w życiu, książka mi pomogła, na dowód napiszę że zacząłem ją czytać w samolocie z Australii do Niemiec, a skończyłem w Anglii. W domu wysiedziałem tylko 4 dni :)

Inne proponowane
Warto zerknąć