Bez względu na wszystko
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Bez względu na wszystko
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.60
wciąż za drogo?
33.30 złpremium: 22.20 zł Lub 22.20 zł
29.60 zł Lub 26.64 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
29.58 zł
29.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zobowiązania nie są łatwe, ale zapewniają rezultaty.

Kiedy odkryjecie, czym jest bez względu na wszystko w waszym życiu, zyskacie jasność, pewność oraz skupienie.

Wyjście z marazmu i uzyskiwanie postępów to naturalny rezultat życia zgodnie ze zobowiązaniami bez względu na wszystko.

Dla wielu z nas tym, co najważniejsze, są coraz głębsze relacje z osobami z naszego otoczenia i możliwość wywierania realnego wpływu na ich oraz swoje życie. A gdyby sekretem stawania się najlepszą wersją siebie, przyciągania do siebie ludzi i przewodzenia im miała okazać się po prostu wiedza o tym, w co, dlaczego i jak się zaangażować? Możecie posiąść tę wiedzę, ale też zyskać o wiele więcej, jeśli wykorzystacie potęgę zobowiązania.

Od ponad dwudziestu pięciu lat Sam Silverstein pracuje z przedsiębiorstwami, agencjami rządowymi i ludźmi na całym świecie, pomagając im kształtować najlepsze wersje ich samych poprzez potęgę odpowiedzialności. Tysiące ludzi wdrożyło już jego filozofię i narzędzia, by w rezultacie doświadczyć rozwoju i dobrobytu.

Sam Silverstein tłumaczy w swej książce, czym jest poczucie odpowiedzialności i dlaczego stanowi ono najpotężniejszy czynnik zmian, jaki istnieje. Inspirująco wyjaśnia, jak można skutecznie wykorzystać tę moc do wprowadzenia pozytywnych zmian u siebie i innych. W tym celu proponuje podjęcie dziesięciu ważnych zobowiązań, sformułowanych w poczuciu odpowiedzialności i odnoszących się do istotnych aspektów życia każdego człowieka. Jeśli zdecydujecie się choćby na niektóre z nich, tylko na jedno czy nawet zaczniecie od prostego „tak”, oznaczającego jakieś zobowiązanie wobec siebie oraz osób z waszego otoczenia, sprawicie, że – bez względu na wszystko:

  • Wasze słowo stanie się dla was wiążące
  • Poznacie własne wartości i będziecie je realizować w życiu
  • Będziecie pomagać ludziom w stawaniu się najlepszą ich wersją
  • Ukształtujecie dobrą reputację w targanym problemami świecie
  • Rozwiniecie i utrzymacie rozsądne zasady finansowe.

Postawa bez względu na wszystko jest jasna w przekazie, praktyczna w zastosowaniach i potężna w swoim potencjale zmiany życia. Jeśli od razu i odpowiedzialnie podejmiecie wskazane w tej książce zobowiązania, stworzycie dla sobie i osób ze swego otoczenia lepszą przyszłość. Bez względu na wszystko!

Bez względu na wszystko od Sam Silverstein możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć