ebook Dziennik perfekcyjnej pani domu. Ponad 1000 porad na każdą okazję
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 128

Dziennik perfekcyjnej pani domu. Ponad 1000 porad na każdą okazję
ebook: pdf

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 7.86
7.86 złpremium: 5.07 zł Lub 5.07 zł
8.45 zł
6.95 zł
8.45 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Uniwersalny poradnik dla kobiet, które mają ambicję dojść do perfekcji w prowadzeniu domu. Książka zbudowana w oparciu o kalendarium na rok 2013 pozwoli zaplanować prace domowe, których nasilenie związane jest z daną porą roku. Zawiera ok. 1000 porad tematycznie nawiązujących do konkretnych miesięcy.

Czytelniczki znajdą tu informacje o tym, jak powinna być prowadzona zdrowa, smaczna i ekonomiczna kuchnia, jak przygotowuje się zapasy  na zimę, jak prostymi i dostępnymi śodkami utrzymać nienaganną czystość w domu, jak skutecznie usuwać plamy, jakie środki zastosować, aby nasze ubrania i obuwie służyły jak najdłużej.

Znajdą tu także przydatne porady kosmetyczne, dowiedzą się, jak domowymi sposobami można usuwać niektóre dolegliwości i schorzenia, jak pielęgnować rośliny domowe i ogrodowe lub zwalczać szkodniki i insekty.

Kalendarium i pozostawione miejsca na notatki pozwolą uzupełniać zawartość książki o własne przepisy, porady, ważne zapiski.

Dziennik perfekcyjnej pani domu. Ponad 1000 porad na każdą okazję od Weronika Łęcka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć