Za głosem miłości
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Za głosem miłości
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 27.72
Audiobook - najniższa cena: 35.88
wciąż za drogo?
32.40 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.08 zł
36.00 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
27.72 zł
31.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Miłość – największa siła. Kiedy jednak przytrafi się komuś zbyt młodemu, naiwnemu… może pokazać inną twarz. Co się wydarzy, gdy przez nią stracisz ocenę sytuacji? Kiedy – w najlepszej wierze – dasz się uwikłać w sieć kłamstw? Co cię wtedy ocali? Ebook Anety Krasińskiej to trzymająca w napięciu opowieść o wielkiej sile niewłaściwej miłości. Polecam!” – Agnieszka Lis

Gdy jeden krok w złą stronę niszczy wszystko…

Luiza z trudem łączy pracę i studia dziennikarskie. Pracowita i sumienna dziewczyna ze zdumieniem patrzy na nowych znajomych, którym wszystko przychodzi bez trudu. Gdy nieporozumienie rozdziela przyjaciół, a na horyzoncie pojawia się interesujący chłopak, Luiza traci dla niego głowę. Wraz z nową miłością wszystko się zmienia, a szczęście nareszcie zaczyna się uśmiechać. Tylko czy sielanka może trwać wiecznie? Czy w imię miłości Luiza porzuci marzenia? Czy stawi czoła manipulacjom i kłamstwom? Czy zdoła dostrzec swoje potrzeby i upomnieć się o nie?

Obowiązkowa lektura dla wszystkich kobiet wkraczających w dorosłość. To mądra i pouczająca historia pełna emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Polecam. – Izabella Frączyk

O e-booku Za głosem miłości blogerzy napisali: 

Ta powieść skrywa w sobie pewnego rodzaju misję. Jestem przekonana, że wielu jej czytelników znajdzie w niej cząstkę swojej historii, więc na pewno im pomoże. A ponadto niech będzie przestrogą dla młodych ludzi, kobiet. Miłość jest piękna, ale może stać się niebezpiecznym narzędziem manipulacji, więc bądźmy nie tylko romantyczne, ale także rozważne. -  Kocie czytanie - Agnieszka Kaniuk

Emocje są widoczne na łamach przewracanych stron. Wspólnie z bohaterami podążamy przez ich życie, dzieląc z nimi smutki i radości. Całość napisana jest prostym językiem i kiedy zacznie się czytać, nie można już przerwać. A zakończenie pozostawia nas z wieloma niewiadomymi, więc apetyt na kolejną część rośnie jeszcze bardziej. - Czytaninka - Grażyna Wróbel

Za głosem miłości od Aneta Krasińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Miłość potrafi przenosić góry, jest natchnieniem dla poetów od wieków, niemożliwe zmienia w możliwe. Dla wielu jest czymś najpiękniejszym uczuciem na świecie, czasem ta pierwsza okazuje się tą jedyną, towarzyszącą przez całe życie, a niekiedy poszukuje się jej długo nim w końcu pozna się jak smakuje. Jednak ma też i ciemniejsze odcienie, odzwierciedlające smutek, ból i rozczarowanie.

Studiowanie to całkiem nowy etap życia, dla jednych to zdobywanie wiedzy, drudzy traktują ten moment mniej poważniej. Kto miał rację pokaże czas, zwłaszcza, iż biegnie jak nadspodziewanie szybko i wiele po drodze zdarzyć się może. Luiza łączyła naukę i pracę, traktowała swoją przyszłość poważnie, jej przyjaciele podchodzili do tego, co dopiero ich czeka pobłażliwie. Czy uda się ocalić przyjaźń kiedy pojawia się poważne różnice? Dziewczyna zakochuje się i to uczucie traktuje dojrzale, nie dla niej przelotne młodzieńcze miłostki. Wszystko wskazuje, że spotkała właściwą osobę, z którą będzie szczęśliwa, lecz czy da się przewidzieć co jeszcze się wydarzy? Uda się Luizie spełnić swoje marzenia? Tak łatwo zboczyć ze ścieżki prowadzącej tam gdzie chcielibyśmy dotrzeć, czasem wystarczy uwierzyć drugiemu człowiekowi. Zaufanie łatwo nadwyrężyć, ale nadzieja na lepsze jutro i chwytanie się dobrych wspomnień bywa iluzją, niebezpieczną i zwodzącą bardzo długo…

Miłość odmieniana jest przez wszystkie przypadki, jedne przynoszą radość i spełnienie marzeń, drugie rozczarowanie oraz ból. Niekiedy przeplatają się z sobą, wciąż przynosząc na lepsze czasy, lecz zdarza się, iż radośniejsze momenty jedynie są iluzoryczne i przesłaniają prawdę. Aneta Krasińska doskonale oddaje emocje, które tworzą to uczucie, od pierwszych chwil gdy się rodzi, aż po te kiedy pozostaje po niej jedynie słodko-gorzkie wspomnienie. Za głosem miłości jest historią z gatunku tych, które gdy już raz zaczniemy czytać to nie odłożymy dopóki nie poznamy jej zakończenia. Jednak na tym nie koniec, gdyż z pewnością nie jest to jednorazowa lektura. Motywy jakie jej tworzą są bliskie czytelnikom, dotyczą tego, z czym każdy ma z nas do czynienia. Przyjaźń, miłość, rodzina oraz relacje pomiędzy nimi są osią opowieści, w jakiej dodatkowo doskonale przedstawione są emocje im towarzyszące. Autorka przedstawia bohaterów w momencie kiedy wchodzą w dorosłość i stają przed życiowymi decyzjami, mogącymi zaważyć na kolejnych latach ich życia. To, czy dokonali właściwych wyborów okaże się szybciej niż niektórzy z nich sądzą. Aneta Krasińska pokazała ile znaczą uczucia i jak trudno stawić czoła niełatwej prawdzie o bliskich. Za głosem miłości skłania do zastanowienia się czy warto trwać w bańce iluzji i dawać się jej omamić, chociaż zdajemy sobie sprawę jak bardzo już zraniła i będzie to robić nadal.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Jeśli uważnie śledzicie moje recenzje, to powinniście wiedzieć, że Aneta Krasińska w swoich powieściach zawsze porusza jakieś ważne tematy. Więc i tym razem nie mogło być inaczej. Przed wami kolejna powieść pełna emocji.

Luiza to ambitna, pracowita, a przede wszystkim sumienna dziewczyna, która i pracuje i studiuje, a przede wszystkim marzy. Nie rozumie jak jej znajomym wszystko może przychodzić bez trudu. A kiedy ich drogi się rozchodzą, na horyzoncie pojawia się Grzegorz, dla którego ona traci głowę. Z czasem Luiza zakochuje się w chłopaku, ale czy szczęście może trwać wiecznie? Co zrobi dziewczyna, kiedy na jaw wyjdą pewne sekrety Grzegorza? Czy w imię miłości nadal będzie się plątać w sieci kłamstw i niedomówień? I czy swoje marzenia odstawi na boczny tor?

Od wiosny ich związek można było porównać do wybuchu wulkanu, który wciąż dyszał i pluł ogniem i nikt nie wiedział, jak długo będzie trwać erupcja.

Miłość potrafi być ślepa, miłość potrafi manipulować człowiekiem. Miłość buduje, ale czasem i też… rujnuje. Kiedy kochamy jesteśmy w stanie wybaczyć wiele, ale czy dane nam obietnice, które z czasem i tak są złamane mają prawo dyktować nam jak mamy żyć? Czy w imię czyjegoś dobra, sami mamy stawiać swoje własne na ostatnim miejscu? Czy kiedy wejdzie się w sieć kłamstw, jest szansa, aby się z niej wydostać? Mogłabym zadawać takich pytań jeszcze wiele. Luiza to niezwykle ciepła, wrażliwa i sympatyczna dziewczyna, która wie, czego chce od życia. Jednak to samo życie weryfikuje jej plany i stawia ją w niezbyt dogodnej sytuacji. Mimo nieporozumień, dziewczyna chce dać szansę swojemu partnerowi, wierząc, że więcej jej nie zawiedzie. Ale czy człowiek, który daje się wciągnąć w hazard, jest w stanie z niego zrezygnować z dnia na dzień?

Aneta Krasińska stworzyła powieść pokazującą nam tym razem tę niewłaściwą miłość, która krok po kroku doprowadza do jej rozpadu. Kłamstwa, niedomówienia, a przede wszystkim brak zaufania to cechy, które nie wróżą długiego i szczęśliwego życia u boku ukochanej osoby. Człowiek jest w stanie znieść dużo, ale co zrobi, kiedy ta wyznaczona granica w końcu zostanie przekroczona? Jak długo jesteśmy w stanie żyć w ciągłym kłamstwie? Jak wiele razy możemy dawać kredyt zaufania, który i tak wciąż i wciąż staje się nadwyrężony?

Nasi bohaterowie są młodzi, dopiero wkraczają w dorosłość. Luiza to bohaterka, którą polubiłam, jednak czasem jej naiwność wyprowadzała mnie z równowagi. Ja na jej miejscu już dawno zrobiłabym porządek ze swoim życiem. Milena to taka trochę roztrzepana dziewczyna, która „chwyta byka za rogi”. Julia, przyjaciółka na którą zawsze może liczyć Luiza. Adam to taki chłopak trochę zagadka. Niby wieczny kobieciarz, ale z drugiej strony coś w nim siedzi, sama jeszcze nie rozszyfrowałam co. Grzesiek to chłopak, który swoje za uszami ma, nie polubiłam go.
Emocje są widoczne na łamach przewracanych stron. Wspólnie z bohaterami podążamy przez ich życie, dzieląc z nimi smutki i radości. Całość napisana prostym językiem. Kiedy zacznie się czytać, nie można już przerwać. A zakończenie pozostawia nas z wieloma niewiadomymi, więc apetyt na kolejną część rośnie jeszcze bardziej.

Autorka w swojej powieści w realny sposób ukazuje nam problem zmagania się z hazardem. Hazard jest niczym zły nawyk, którego nie można od tak porzucić. A i walka z nim jest niezwykle ciężkim doświadczeniem życiowym.

Marzenia nie są po to, by stały zakurzone na półce. Nawet jeśli nie można ich w pełni zrealizować, warto próbować iść do przodu. Każdy krok to sukces.

Za głosem miłości to niezwykle wciągająca historia, ukazująca nam cienie i blaski wchodzenia młodych bohaterów w dorosłość. To także cenna lekcja życiowa, z której każda z nas powinna wyciągnąć własne wnioski. Polecam.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czytaninka
Wielu psychologów uważa, że czas studiów jest najbardziej niebezpiecznym okresem w życiu młodych ludzi i ja się z tym zgadzam. Już nie dzieci, ale i jeszcze nie dorośli. Choć numer PESEL w ich dowodach osobistych świadczy o ich pełnoletności, to niestety bardzo często okazuje się, że mentalnie nie są gotowi na to, aby w tę prawdziwą dorosłość wkroczyć. A może ściślej rzecz ujmując, nie są do końca świadomi tego, że to, jak oni ją sobie wyobrażają, rzadko kiedy tak właśnie wygląda. W momencie, gdy stoją u jej progu, ich głowy wypełnione są marzeniami i ideałami. Najczęściej jest to czas, kiedy chcą się usamodzielnić i mówiąc kolokwialnie dobrze w tym życiu ustawić. I właśnie ta chęć może stać się jedną z wielu owych niebezpieczeństw. Niestety młodzieńcza niedojrzałość i pewnego rodzaju naiwność wielu młodym dorosłym pozwala uwierzyć, że mogą podnieść poziom swojego życia w szybki i prosty sposób. Mamieni tą kuszącą wizją bardzo szybko mogą dać się wciągnąć w macki pułapek, z których będzie im bardzo trudno się wydostać, jeśli w ogóle będzie to możliwe.

Na pewno zastanawiacie się, dlaczego poruszam ten bardzo ważny temat właśnie teraz i dzielę się z wami swoimi przemyśleniami, a także z pewnością ciekawi was, z czego one wynikają. Otóż wywołała je u mnie lektura najnowszej książki Anety Krasińskiej Za głosem miłości wydanej we współpracy z wydawnictwem BookEnd, której blog Kocie czytanie ma przyjemność patronować medialnie.

Już teraz chcę podziękować autorce za to, że zdecydowała się podjąć tak ważny i jak się przekonacie niestety mimo mijającego czasu wciąż aktualny temat. Wierzę w to, że książka trafi do wielu młodych czytelników, a jak wiadomo, słowo pisane ma wielką siłę sprawczą. Dzięki temu ustrzeże młode osoby przed popełnieniem błędów młodości, które mogą doprowadzić do tragicznych konsekwencji.

Zacznijmy jednak od początku. Na kartach książki poznajemy studentkę pierwszego roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim – Luizę. Dziewczyna ma marzenia i plany, do realizacji, których prowadzi właśnie ukończenie studiów. Jest niezwykle ambitna i wie, czego chce. Wszystko, co osiąga, kosztuje ją wiele wysiłku. Niestety nie może pozwolić sobie na luksus beztroskiego studiowania, gdyż musi pracować, aby odciążyć rodziców i nie liczyć na ich utrzymanie finansowe. My czytelnicy widzimy, jak Luiza dwoi się i troi, aby pogodzić naukę z pracą w butiku, podczas gdy jej przyjaciele z roku zupełnie inaczej postrzegają studenckie życie, a mimo to, osiągają to samo, a nawet wiele więcej niż ona bez większych starań. Z biegiem fabuły wskutek pewnych wydarzeń paczka, której częścią była nasza bohaterka, rozpada się. Dziewczyna jednak dość szybko wypełnia tę pustkę po utraconych przyjacielskich relacjach, ponieważ w jej życiu pojawia się Grzegorz. Młody chłopak, dla którego Luiza, idąc za głosem miłości, stawia wszystko na jedną kartę i wchodzi w ten związek całą sobą.

Chciałoby się powiedzieć jak pięknie i romantycznie. A jednak tu was zaskoczę i ku przestrodze powiem, że młodzieńcza miłość również może okazać się pułapką. Siła jaka w niej tkwi, może przynieść nie tylko szczęście, ale również pociągnąć na dno i zniszczyć wszystko. Dlaczego? Właśnie dlatego, że bywa ślepa. Nie bez powodu mówi się też, że zakochany człowiek traci zdrowy rozsądek. To wszystko sprawia, że przestajemy być, czujni i nie dostrzegamy, sygnałów świadczących o tym, że to, co wiemy o swojej drugiej połówce, nie jest całą prawdą o niej, a my tkwimy w sieci kłamstw.

Uwierzcie mi, że sięgając po książkę, będziecie świadkami zupełnej transformacji życia głównej bohaterki, w której będzie musiała stawić czoła poważnym problemom i zawalczyć o to, co kocha. Aneta Kraińska w bardzo obrazowy i przejmujący sposób uświadamia nam, jak łatwo jest wpaść w bagno, które pochłania nas niczym ruchome piaski. Wystarczy tylko jeden krok w niewłaściwą stronę. Przez to, że zarówno tematyka książki jest bardzo życiowa, a jej bohaterowie niezwykle autentyczni, całość jej przekazu trafia do nas bardzo mocno i skłania do refleksji. Pisarka pokazuje nam również, że w tym bagnie tkwi nie tylko osoba, która w nim się pogrążyła, ale także jej bliscy, którzy próbują ją z niego wyciągnąć. Jest to proces bardzo trudny, który wymaga od nich ogromnej siły i determinacji, biorąc pod uwagę fakt, że zawsze na tak trudnej drodze nie obywa się bez upadków, a wtedy musimy sobie odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie. Czy mimo miłości, która jest w naszym sercu, my nadal jesteśmy w stanie ufać tej osobie i wybaczać jej mimo wszystko? Nawet jeśli ona sama tego nie dostrzega i nie umie czerpać z naszej pomocy siły dla siebie. Musicie koniecznie przeczytać książkę i przekonać się, czy Luiza tę determinację w sobie znajdzie, a co najważniejsze, czy w tym wszystkim nie zatraci siebie i nie zapomni o swoich marzeniach.

Mam nadzieję, że nie muszę nikogo zapewniać o tym, że Za głosem miłości to książka, którą nie tylko warto i trzeba przeczytać. Proszę was o to, abyście mówili o niej głośno i polecali innym. Ta powieść skrywa w sobie pewnego rodzaju misję. Jestem przekonana, że wielu jej czytelników znajdzie w niej cząstkę swojej historii, więc na pewno im pomoże. A ponadto niech będzie przestrogą dla młodych ludzi, kobiet. Miłość jest piękna, ale może stać się niebezpiecznym narzędziem manipulacji, więc bądźmy nie tylko romantyczne, ale także rozważne.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Kocie czytanie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć