ebook Mój były
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 938)

Mój były
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 33.51
Audiobook - najniższa cena: 36.97
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
37.00 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
42.00 zł
47.90 zł
33.51 zł
35.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To trudne spotkać byłego po tak długiej rozłące. Uśmiechasz się uprzejmie, nawet kiedy twoje serce bije szybciej.

Patrzysz, jak zagląda do wózka i widzi piękne, jasnowłose, niebieskookie dziecko, machające nóżkami w słońcu, jego niewinny uśmiech rozświetla twój świat. Widzisz, jak twarz mężczyzny się zmienia. I wiesz dobrze, co myśli. Następnego dnia dzwoni. Głos mu drży. Chce znać prawdę. Czy to jego dziecko? Wahasz się, zasycha ci w gardle, dobre i złe wspomnienia wirują ci w głowie. Tak bardzo za nim tęskniłaś… ale czy możesz mu ponownie zaufać? Postanawiasz, że najważniejsze jest zrobić to, co dobre dla małego Toma. Ale kilka miesięcy później, gdy w nocy zaczynają wyć syreny, musisz przyznać: nigdy nie myślałaś, że którekolwiek z was posunie się tak daleko…

Mój były od S.E. Lynes możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dzie­ci tak dzia­ła­ją. Spra­wia­ją, że wszyst­kie kło­po­ty świa­ta od­cho­dzą. Jedno gruch­nię­cie, jeden chi­chot, a naj­tward­szy cynik zmie­nia się w mięk­ką papkę.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć