Przez błędy do sukcesu - zbuduj swój kobiecy biznes
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Przez błędy do sukcesu - zbuduj swój kobiecy biznes
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 35.72
wciąż za drogo?
38.22 zł
41.65 zł Lub 37.49 zł
49.00 zł
49.00 zł Lub 44.10 zł
35.72 zł
37.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Przez błędy do sukcesu to ELEMENTARZ wchodzenia w świat biznesu i budowania swojej firmy. Znajdziesz tutaj lekcje i wnioski, które są wynikiem mojego doświadczenia, praktyki, ale również wiedzy stratega biznesowego. 272 strony poświęcone podstawowym zagadnieniom, które każda kobieta powinna znać, rozpoczynając budowę swojego biznesu.

Otwierasz swoją pierwszą firmę, a może nawet i kolejną. W Twojej głowie pojawia się wszechogarniający chaos, tysiące myśli i pytań: “Dlaczego nikt nie załącza instrukcji obsługi prowadzenia firmy po jej oficjalnym zarejestrowaniu?”.

Budowanie swojego biznesu jest zapewne dla Ciebie, jak i dla wielu kobiet skokiem na głęboką wodę. Z jednej strony chcesz spełniać swoje marzenia, samorealizować się i dążyć do sukcesu, a z drugiej — jesteś pełna obaw i wątpliwości, czy w ogóle sobie poradzisz, odnajdziesz się w nowej rzeczywistości.

Książka “Przez błędy do sukcesu — zbuduj swój kobiecy biznes” to nietypowy poradnik dla kobiet, o tym, jak budować biznes. Lekcje, które zostawiłam tutaj, są wnioskami wynikającymi z posiadanej wiedzy oraz błędów, które osobiście popełniłam w swoich firmach. Dowiesz się, dlaczego kondycja Twojej psychiki jest tak ważna podczas budowania biznesu. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące podstawowych czynności, które musisz wykonać, zanim zaczniesz jeszcze działać. Przekonasz się, że strategia biznesowa jest najważniejszym elementem wpływającym na funkcjonowanie Twojej firmy. Przeczytasz o problemach i sytuacjach, o których nie mówi się głośno w świecie biznesu. Zrozumiesz, że Twoje wątpliwości są zarówno moimi wątpliwościami, jak i innych kobiet. Nabierzesz chęci na świadome prowadzenie firmy na własnych zasadach i zgodnie ze swoimi wartościami. Dzięki tej książce odkryjesz moc bycia autentyczną i prawdomówną. Zbudujesz swój własny kobiecy biznes i — mam nadzieję — osiągniesz sukces! Ta książka jest dla Ciebie, jeśli: dopiero wchodzisz w świat biznesu i tak naprawdę nie wiesz, na co możesz liczyć, zakładasz swoją pierwszą firmę i nie wiesz, czy powinnaś rzucić etat, czy jeszcze nie, masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, co dalej zrobić, nigdy nie słyszałaś słowa “strategia” w odniesieniu do biznesu, chciałabyś, aby ktoś opowiedział Ci, jak wygląda budowanie dochodowej firmy, szukasz elementarza/lektury, która pięknie wprowadzi Ci we wszystkie aspekty zakładania swojej firmy, bardzo byś chciała zarabiać więcej w biznesie, ale nie wiesz, co Cię blokuje, czujesz, że nie wykorzystujesz do końca swojego potencjału.

Te oraz inne zagadnienia znajdziesz na 272 stronach książki napisanej specjalnie dla Ciebie! Dzięki tej książce: nauczysz się budować biznes na praktycznych przykładach, przestaniesz bać się popełniać błędy ruszysz z wiarą do przodu będziesz wiedzieć, co dokładnie robić i w którym momencie.

Zbuduj swój biznes na moich błędach. Nie popełniaj ich sama.

o Autorce: Magdalena Pydych – zawodowa strateżka biznesowa, konsultantka i ekspertka dr. rozwoju biznesu, coachka oraz mentorka biznesowa, autorka książki „Przez błędy do sukcesu – zbuduj swój kobiecy biznes”. Łączy w sobie wiedzę stratega biznesowego z umiejętnością zjednywania sobie ludzi.

Magdalena oferuje usługi układania strategii, doradztwa i mentoringu biznesowego, a także szkolenia dla firm z zakresu zarządzania strategicznego, budowania modeli biznesowych i układania strategii. Pracuje dla jednoosobowych działalności, małych oraz średnich firm.

Na co dzień pomaga przedsiębiorczym kobietom budować i rozwijać ich biznesy, dzięki skutecznym strategiom biznesowo-marketingowym. Twórczyni platformy edukacyjnej dla kobiet: biznesodpodstaw.pl, gdzie uczy jak strategicznie budować małe biznesy, a przy okazji dbać o równowagę umysłową. Magdalena wierzy, że może zmienić świat na lepszy. Uwielbia poruszać niewygodne tematy i pokazywać prawdę. Otwarcie rozmawia o problemach i porażkach w biznesie. Od 2018 tworzy treści dla kobiet i inspiruje je do życia na własnych zasadach.

Przez błędy do sukcesu - zbuduj swój kobiecy biznes od Magdalena Pydych możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć