Uwiedziony
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Uwiedziony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 7.19
7.19 złpremium: 4.79 zł Lub 4.79 zł
6.23 zł
7.99 zł
7.99 zł Lub 7.19 zł
7.99 zł Lub 7.19 zł
7.50 zł
10.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak zachowa się facet podrywany tak bezczelnie i niezdarnie, jak zwykle podrywane są kobiety?

„– Nie ukrywam, że zwróciłem na ciebie uwagę, jak tylko przysiadłem przy barze. Trudno nie zauważyć tak pięknej, ale też pewnej siebie kobiety... – zaczął zupełnie jak dżentelmen, za którego go miałam. – Ale nie śmiałem nawet marzyć, że to zainteresowanie mogłoby być odwzajemnione.

– A dlaczego by nie? – spytałam zainteresowana tym, co kryło się za tą nietypową dla facetów niepewnością. – Zdradzę nawet więcej: gdy tylko cię zobaczyłam, przyszło mi do głowy pytanie, czy umiesz robić sztuczne oddychanie, bo wrażenie zaparło mi dech w piersi.

Zaśmiał się, a dźwięk wydał mi się tak seksowny, że miałam ochotę usłyszeć go jeszcze raz.

Jednocześnie irytowałam się na samą siebie, że wdajemy się w niepotrzebne nikomu dyskusje zamiast scałowywać smak swoich ust w jakiejś ciemnej uliczce nieopodal baru.

Jakby czytając w moich myślach, pochylił się w moim kierunku i kryjąc twarz w zgłębieniu szyi, lekko zaciągnął się moim zapachem. Może dla innej kobiety byłoby to nic nieznaczącym gestem, ale na mnie podziałało niczym najlepszy afrodyzjak. A najlepsze dopiero miało nadejść, o czym oczywiście nie wiedziałam..."

Olga jest pewną siebie i swojego seksapilu tatuażystką, świętującą w barze otwarcie własnego studia na spółkę z przyjaciółkami. Podczas jednej z kolejnych kolejek tequili dostrzega nieznajomego, będącego absolutnym zaprzeczeniem jej idealnego mężczyzny, bo co takiej szalonej dziewczynie może podobać się w facecie wbitym w garnitur? A jednak postanawia nie tylko poderwać go, stosując najgorsze możliwe teksty, ale też zaciągnąć do łóżka. Czy jej się uda? A może przygoda w barze jest tylko wymówką dla czegoś zupełnie innego?

To zmysłowe, zabawne opowiadanie erotyczne to idealna propozycja dla fanek i fanów gorących komedii romantycznych.

Uwiedziony od Sylvia H. Hefner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć