ebook Zaskocz mnie
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 18129)

Zaskocz mnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 30.23
wciąż za drogo?
30.23 zł
47.99 zł
47.99 zł Lub 43.19 zł
36.95 zł
43.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Oszałamiająca… Autorka, niczym genialny choreograf, stworzyła zapierające dech w piersiach dzieło sztuki. „O, The Oprah Magazine”

Od tej pory będę się bacznie przyglądał karierze Shipstead. Jeffrey Eugenides

Literacki popis finalistki Nagrody Bookera

Błyskotliwe połączenie żywiołowości i elegancji

Nigdy nie zapomni dnia, w którym zobaczyła go po raz pierwszy. To spotkanie na zawsze zmieniło jej losy. Paryż, uwodzicielski rosyjski baletmistrz, uczucie, które ich porwało. Dla niego była gotowa niemal na wszystko. Arslan jednak nie dał Joan szczęścia. Rozczarowana miłością, decyduje się na małżeństwo z przyjacielem, stawia na rodzinę zamiast kariery. Porzuca niepewność i pogoń za niemożliwym. Wybiera życie w cieniu tajemnicy.

Kiedy jej nastoletni syn objawia wyjątkowy baletowy talent, Joan na powrót zanurza się w świecie, który ją porzucił – świecie rywalizacji, niebezpiecznych związków i tęsknoty za tym, co zawsze będzie nieosiągalne. Po raz pierwszy od lat ma spojrzeć w oczy geniuszowi, dla którego nigdy nie była wystarczająco dobra.

Maggie Shipstead z werwą prowadzi nas przez trzy dziesięciolecia. Odmalowuje brudny Manhattan połowy lat siedemdziesiątych, elegancki Paryż i spalone słońcem przedmieścia Kalifornii.

Po mistrzowsku kreśli postać Joan, kobiety, której nigdy nie udało się dostać na wymarzony szczyt, a której jedynym skarbem był skrywany przed całym światem sekret.

To brawurowy pokaz sztuki wysokiej klasy, której jedyną stałą cechą jest dążenie do perfekcji. „The Guardian”

Pasjonująca. Zręcznie tworzy dramaturgię napięć między rodziną a karierą, perfekcjonizmem a kompromisem. „The New Yorker” 

Zaskocz mnie od Maggie Shipstead możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć