ebook On
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 41)

On
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.00
wciąż za drogo?
30.00 zł Lub 27.00 zł
30.00 zł
30.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Cykl Sługa Piasku, Tom I to świetny miks gatunkowy dla osób, które poszukują czegoś nowego. W tej książce znajdziemy trzy gatunki literackie: Space Opera, Postapo i Fantasy. Jest to powieść mroczna, niepokojąca i zapewne nieraz Was zaskoczy.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby połączenie Waszego ulubionego filmu, gry z dzieciństwa i anime, które namiętnie oglądaliście? Doprawionych szczyptą fantasy i mrocznego klimatu postapo?

Jeśli tak, chciałbym Wam przedstawić książkę, która to posiada. Historia w niej przedstawiona opowiada o braterskiej miłości oraz o ciemnej stronie ludzkiej, i nie tylko, natury. Przekonacie się o niesamowitej sile głównego bohatera w pokonywaniu kolejnych przeciwności losu i jego zawziętym dążeniu do celu, którym jest odnalezienie bliskich jego sercu osób. Zanurzmy się wspólnie w świecie, gdzie niewolnictwo, bieda, głód i śmierć mogą być tuż obok nas, za ścianą… na wyciągnięcie ręki.

On od Michał Wójcik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć