ebook Niezapominajki - audiobook
3.56 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 31)

Niezapominajki - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 15.00
Audiobook - polecana oferta: 18.59
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
19.99 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
17.99 zł
18.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak pogodzić się z tragiczną śmiercią ukochanej osoby? Czy w ogóle jest jakiś sposób, by ocalić ją od rychłego zapomnienia? I kim jest tajemniczy nieznajomy, który regularnie przynosi błękitne kwiatki na grób cudzej siostry?

Złe wieści zatrzymują na chwilę pracę serca. Niczym niesprawna maszyna, ciało zapomina żyć. Usłyszane informacje potrafią wstrzymać oddech, ściąć krew w żyłach, odebrać wzrok, mowę, ogłuszyć, zachwiać równowagę czy pomieszać w głowie. Niby tylko słowa, dźwięki wypływające z ust, a jak wielką siłę mają. Niespodziewany pocisk wystrzelony przez dobrze zakamuflowanego snajpera. Gwałtowne, pewne i precyzyjne pociągnięcie za cyngiel. Tym właśnie jest wiadomość o czyjejś śmierci.

Siostra Chrisa, Emily, ginie w tragicznym wypadku. Pijany kierowca zamknął jej oczy na zawsze. Światło, jakim była dla niego, niespodziewanie znika, a on pozostaje sam z bólem straty. Jednak pojawia się ktoś jeszcze - niepełnosprawny chłopiec, z którym wspólnie próbują pogodzić się z jej śmiercią.

Przed tobą wzruszająca, oniryczna i pełna plastycznych opisów przyrody opowieść o różnych sposobach przeżywania żałoby po stracie kogoś bliskiego. Ta z pozoru melancholijna i bardzo smutna historia zawiera w sobie jednak optymistyczne przesłanie – każdy może onaleźć swoją własnę drogę do ukojenia bólu i odkryć sens w życiu nawet po śmierci kogoś, kto odszedł stanowczo zbyt wcześnie...

Audiobooka interpretuje Nikodem Kasprowicz.

Niezapominajki od Monika Fudali możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć