ebook Życie Jadzi według mnie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Życie Jadzi według mnie - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Self-publishing
Audiobook - najniższa cena: 19.99
wciąż za drogo?
19.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Zam Believingood, autor książki „Życie Jadzi według mnie”, jest mistrzem w rozbawianiu czytelnika. Audiobook tej książki, czytany przez Zbigniewa Borka, to prawdziwa uczta dla duszy i intelektu.

Opowieść pełna humoru, autoironii, emocji i refleksji przeniesie Cię w świat niezwykłych postaci, przygód i miłości. Zbigniew Borek zaprasza nas do odkrycia codziennego życia Jadzi, kobiety pełnej dobroci i wyjątkowej mądrości.

Przepełniona humorem i prawdziwymi emocjami opowieść wprowadzi Cię w życie głównego bohatera, który pod wpływem miłości do młodszej, choć dojrzałej kobiety, Jadzi, przechodzi ogromną przemianę.

Przenikliwe spojrzenie na relacje damsko-męskie i wpływ miłości na życie mężczyzny sprawiają, że każdy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, znajdą w tej historii cząstkę siebie.
Audiobook pokazuje również, jak bardzo ważne są wartości, dążenie do celów i kształcenie. Głębokie przesłania i refleksje, które płyną z tej opowieści, wzruszają i bawią, sprawiając, że nie można się oderwać od słuchania.

Czy Jadzia jest kluczem do szczęścia? Czy główny bohater odnajdzie swoje miejsce na ziemi? Przekonaj się sam, słuchając audiobooka „Życie Jadzi według mnie”, czytanego przez Zbigniewa Borka. Pozwól sobie na chwilę ucieczki od codzienności, pełnej wzruszeń, śmiechu i refleksji. Świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie!

Audiobooka interpretuje Zbigniew Borek.

Życie Jadzi według mnie od Zam Beliveingood możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć