ebook Przyjaźń All Inclusive - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Przyjaźń All Inclusive - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.94
Audiobook - najniższa cena: 28.61
wciąż za drogo?
43.62 złpremium: 28.14 zł Lub 28.14 zł
28.61 zł
32.90 zł
46.90 zł
46.90 zł Lub 42.21 zł
40.82 zł
42.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzy przyjaciółki, jedna wyspa, i wspólna podróż, podczas której wszystko może się wydarzyć. I wydarzy! Barbara, Michalina i Dorota – przyjaciółki ze szkolnej ławy. Życie każdej z nich potoczyło się zupełnie inaczej, a gdy Barbara w wyniku rozwodu zdobywa dużą sumę pieniędzy postanawia zabrać koleżanki na wakacje marzeń. Każda z nich z czasem odkrywa skrywane tajemnice, plany na przyszłość i marzenia, na których realizację dotąd się nie zdobyła. Czy stara przyjaźń przetrwała próbę czasu i kobiety, choć różne i mające różne doświadczenia, nadal mogą na siebie liczyć?

Karolina Wilczyńska – autorka bestsellerowych powieści obyczajowych – zabiera nas na urokliwe uliczki Malty, snując opowieść o tym, że nie liczy się to dokąd zmierzamy, ale to co wydarzy się po drodze…

Audiobooka interpretuje Kim Grygierzec.

Przyjaźń All Inclusive od Karolina Wilczyńska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć