ebook Prawdziwe przyjaciółki - audiobook
4.17 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3544)

Prawdziwe przyjaciółki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 36.50
Audiobook - najniższa cena: 31.19
wciąż za drogo?
41.80 złpremium: 26.97 zł Lub 26.97 zł
32.00 zł
35.96 zł Lub 32.36 zł
44.95 zł
44.95 zł
31.19 zł
44.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Szokująca prawda, szantaż, poczucie winy i mistyfikacja, które zatacza coraz większe kręgi. Ebook „Prawdziwe przyjaciółki” – thriller autorki mrocznej „Imprezy sąsiedzkiej” – wciąga nas w sam środek toksycznych kobiecych relacji – tak silnych i bezwzględnych, że nie ma z nich ucieczki.

NIE WIE, ŻE TAM JESTEM I OBSERWUJĘ JĄ W LUSTRZE. WSUWA RĘKĘ POD BLUZKĘ. A WTEDY WIDZĘ COŚ NIEMOŻLIWEGO. ONA NIE JEST W CIĄŻY…

Wpada do mojego życia niczym burza i już nic nie jest takie same.
Zdaje się być taka idealna z tym swoim melodyjnym śmiechem i piękną twarzą. Moje przyjaciółki, jedna po drugiej, ulegają jej urokowi.

Wygląda na to, że tylko ja coś podejrzewam. Tylko ja widzę te uśmiechy, które nie sięgają ziejących chłodem i nienawiścią oczu. A gdy zostaję oskarżona o rzeczy, których nie zrobiłam, wiem, że to ona za tym stoi. Ale ona ujawnia swoje prawdziwe oblicze tylko wtedy, gdy nikt nie patrzy, więc jeśli coś powiem, uznają mnie za wariatkę.

Dlatego gdy nadchodzi bociankowe, idę na nie, siedzę na aksamitnej sofie w ekskluzywnym pokoju hotelowym, otoczona balonami. Wręczamy prezenty, pijemy szampana, a ona promienieje, czerwona koszula opina jej sterczący brzuszek.

Audiobooka interpretuje Donata Cieślik.

Prawdziwe przyjaciółki od S.E. Lynes możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć