ebook Negatyw. Kryminały niezwykłe
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Negatyw. Kryminały niezwykłe
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.20
Audiobook - najniższa cena: 36.35
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
27.20 zł Lub 24.48 zł
32.00 zł
32.00 zł
27.18 zł
27.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zaskakująca śmierć turystki, tajemnicze zgony kolejnych właścicieli pierścienia z bursztynu, podejrzany zgon turystki na szlaku górskim - oto kilka z zagadek kryminalnych, które proponuje nam Anna Klejzerowicz. "Negatyw" to mroczne opowieści o dwoistej naturze ludzkiej, wpływie historii na życie człowieka i fatum, którego nie można uniknąć...

Anna Klejzerowicz - jest polską pisarką, publicystką oraz fotografem. Pochodzi z Gdańska i tu mieszka. Z wykształcenia pedagogiem ze specjalnością w resocjalizacji. Prywatnie - miłośniczką gór, kotów, literatury oraz drzeworytu japońskiego i sztuki w ogóle. Jako autorka, znana jako twórczyni powieści kryminalnych, obyczajowych, a także opowiadań pisanych w antologiach. Od wielu lat współpracuje z Teatrem Atelier w Sopocie. Pisze również artykuły poświęcone historii sztuki.

Negatyw. Kryminały niezwykłe od Anna Klejzerowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć