ebook Cień w żarze
4.48 / 5.00 (liczba ocen: 95017)

Cień w żarze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 35.90
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
33.53 zł
35.90 zł
35.93 zł Lub 32.34 zł
40.00 zł
35.93 zł
38.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Seraphena miała być królową z najmroczniejszej bajki, ale życie rzuciło ją na kolana. W ebooku 'Cień w żarze' odkryjemy, czy tajemniczy bóg poradzi sobie z piękną zabójczynią, a może odmieni jej los...

Choć nosiła mnie w łonie przez dziewięć miesięcy i wydała na ten świat, nigdy nie należałam do niej. I nigdy nie byłam księżniczką swojego ludu. Od zawsze należałam do Pierwotnego Śmierci.

Seraphena Mierel znała swoją przyszłość od urodzenia. Była Panną, Wybraną, oblubienicą przeznaczenia. Na mocy umowy zawartej przez przodka miała się stać Królową Małżonką Pierwotnego Śmierci i uratować kraj przed zagładą.

Spraw, by się w tobie zakochał, stań się jego słabością i go zabij.

Jednak prawdziwe przeznaczenie Sery jest inne, wie o nim tylko garstka osób. Dziewczyna to wyszkolona zabójczyni, perfekcyjna i opanowana. Jej jedynym celem jest zgładzenie Pierwotnego. Zachowanie oblubieńca podczas pierwszego spotkania niweczy ten misterny, przygotowywany od dawna plan.

– Ty – powiedział Pierwotny przydymionym, cienistym głosem, pełnym wszystkiego, co czekało na człowieka po tym, jak już wyda ostatnie tchnienie. – Nie potrzebuję małżonki.

Otoczenie to ją obwinia za porażkę, matka nieustannie okazuje jej swoje rozczarowanie. Dla Sery życie traci sens. Czuje tylko pustkę i chłód. Do czasu, gdy poznaje jego – boga o przenikliwym spojrzeniu, któremu los śmiertelników nie jest obojętny…

O e-booku Cień w żarze blogerzy napisali:

Kocham tę historię całym sercem. Jest to nie lada gratka dla miłośników Krwi i Popiołu, w zasadzie dość konieczny przystanek w tamtej rzeczywistości. Autorka nie zawodzi, odkrywa coraz więcej kart ze świata, który znamy z perspektywy Poppy i Casteela. Jest tajemniczo, mrocznie, zaskakująco, emocjonująco - jak dla mnie full pakiet. -  Zakątek czytelniczy - Malwina

Cień w żarze od Jennifer L. Armentrout możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Prequele i sequele - lubicie czy jest to dla Was niepotrzebne rozwinięcie historii?

Ja uwielbiam, jak autorzy decydują się na taki zabieg, a kocham, gdy tę prequelowe/sequelowe historię dostają swoją serię!

Jak tylko usłyszałam, że powstał prequel jednej z moich ukochanych serii, wiedziałam, że po niego sięgnę. Cień w żarze, bo o nim mowa, dostarczył mi wszystkiego, czego oczekiwałam. Ale od początku.

Seraphena Mierel urodziła się w jednym celu - miała uratować świat przed zagładą. Całe życie była szkolona w walce, ale i sztuce uwodzenia. Miała rozkochać najpotężniejszego Pierwotnego, stać się jego słabością i go zab*ć.

Jednak jej przeznaczenie a rola, do jakiej była szkolona, to zupełnie inne kwestie. Ponadto plan, który był misternie przygotowywany wiele lat, niweczy zachowanie pewnego mężczyzny...

Kocham tę historię całym sercem. Jest to nie lada gratka dla miłośników Krwi i Popiołu, w zasadzie dość konieczny przystanek w tamtej rzeczywistości. Autorka nie zawodzi, odkrywa coraz więcej kart ze świata, który znamy z perspektywy Poppy i Casteela. Jest tajemniczo, mrocznie, zaskakująco, emocjonująco - jak dla mnie full pakiet. Fabularnie jestem bardzo usatysfakcjonowana, podobały mi się rozwiązania zastosowane przez autorkę i strona, w którą rozwinęła się akcja. A Ash... no sama już nie wiem, którego wolę bardziej... Casteela czy Asha.

Muszę też zaznaczyć, że jest to historia zdecydowanie 18+ (brutalne sceny oraz wątki mocno erotyczne), dlatego miejsce to na uwadze, sięgając po Cień w Żarze.

Czy polecam? Miłośnikom twórczości autorki, romansów, fantastyki - jak najbardziej. Myślę, że się nie zawiedziecie.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć