ebook Pragnienie - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 123929)

Pragnienie - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 38.90
Audiobook - najniższa cena: 38.90
wciąż za drogo?
55.71 złpremium: 35.94 zł Lub 35.94 zł
-35% 38.90 zł
44.93 zł
46.00 zł
47.92 zł Lub 43.13 zł
45.08 zł
59.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ten, którego pożądasz, to ten, przez którego możesz zginąć… Audiobook „Pragnienie” to pierwszy tom bestsellerowej serii „The New York Times” i zarazem najlepsza książka Yang Adult 2020 roku według Amazon.

Kiedy wstąpiłam do akademii zmienił się mój cały świat. Nic się tutaj nie zgadza, ani jeśli chodzi o to miejsce, ani o tutejszych uczniów.

Oto ja, zwykła śmiertelniczka wśród bogów... lub potworów.
Nadal nie umiem zdecydować, do której z tych walczących frakcji należę i czy w ogóle stoję po czyjejś stronie. Wiem tylko, że łączy ich jedna rzecz – nienawiść do mnie.

Jest jeszcze Jaxon Vega. Wampir z mrocznymi sekretami, który od stu lat nic nie czuje. Jest w nim jednak coś, co mnie pociąga, jakaś zgryzota, która w jakiś sposób pasuje do mojego smutku. To może oznaczać śmierć dla nas wszystkich. Jaxon odgrodził się od świata nie bez powodu. A teraz ktoś chce obudzić śpiącego potwora, a ja zastanawiam się, czy nie zostałam tu sprowadzona celowo – jako przynęta. - /fragment powieści „Pragnienie”; ciąg dalszy w pełnej wersji audioksiążki/

Audiobooka interpretuje Monika Chrzanowska.

Pragnienie od Tracy Wolff możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć