ebook Szukając tego - audiobook
3.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 106)

Szukając tego - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 21.10
Audiobook - najniższa cena: 28.80
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
28.80 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy podróż w nieznane to tylko tymczasowa ucieczka od traumatycznej przeszłości, czy szansa na poznanie miłości swego życia? Co sprawia, że tak różne, a zarazem podobne z charakteru osoby wyruszają wspólnie w drogę w głąb siebie i w poszukiwaniu sensu życia?

Czasem doświadczamy czegoś, od czego chcemy uciec. Nigdzie konkretnie – byle dalej... Ona próbuje uwolnić się od przeszłości. On już dawno stracił nadzieję na lepszą przyszłość. Oboje skrywają w sobie zbyt wiele bólu i tajemnic, żeby móc zaufać drugiej osobie.

Kiedy drogi do wolności 19-letniej Neli i 31-letniego Arka niespodziewanie się przetną, ich ucieczka donikąd przerodzi się w zwiedzanie Polski, a to okaże się zaskakującą podróżą w głąb siebie i w najciemniejsze zakamarki drugiego człowieka.

Przed tobą wciągająca i pełna emocji historia o ucieczce przed przykrymi wspomnieniami, poczuciem winy i wszechogarniającą pustką. Bohaterowie książki wyruszają nie tylko w pełną zaskakujących przygód wyprawę po Polsce, ale także oswajają swoje lęki, rozmawiają o skrajnych uczuciach, uczą się na nowo okazywania miłości.

Audiobooka interpretują Mateusz Drozda i Olga Żmuda.

Szukając tego od Kinga Tatkowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć