ebook Ktoś całkiem obcy - audiobook
3.44 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9)

Ktoś całkiem obcy - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 26.40
Audiobook - najniższa cena: 36.83
wciąż za drogo?
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
36.83 zł Lub 33.15 zł
44.99 zł
44.99 zł
37.03 zł
40.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kim jest tajemniczy bóg pustkowia zwany Silasem? Jaką rolę odegrał on w życiu młodego Quinna? Do czego się można posunąć w ramach ofiarnej służby władcy o boskim pochodzeniu?

Odkąd Quinn pamiętał, miał być ,,mieczem i tarczą", mimo że nigdy nie był pewien, co to dokładnie oznacza. Niestety jego pan Silas, liczący już kilka tysięcy lat bóg pustkowia, już dawno wyparty przez Boga Jedynego, nigdy nie chciał mu tego wyjaśnić. Ani jemu, ani reszcie swojego rodzeństwa.

Quinn musiał więc nauczyć się żyć w świecie tajemnic Silasa, gdzie lojalność ma swoją cenę, a on sam jest tylko znakiem wypalonym na łopatce. Przez lata trwał w zawieszeniu, nie należąc do końca ani do świata ludzi, ani bogów. Ale pewnego dnia jego pan odkrył część ze swoich sekretów i powierzył mu arcytrudne zadane – Quinn miał odnaleźć sztylet, który jest w stanie zabić boga...

Audiobooka interpretuje Mateusz Drozda.

Ktoś całkiem obcy od Karolina Stępień możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć