ebook Sekowanie w garniturach - audiobook
2.25 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Sekowanie w garniturach - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 12.77
Audiobook - najniższa cena: 20.57
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
24.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
20.57 zł
22.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wstrząsająca historia oparta na faktach!

Jak odnaleźć w sobie siłę, by przeciwstawić się jędzowatej i niesprawiedliwej szefowej? Jak i komu zgłosić proceder molestowania przez kolegę w pracy? Ile trzeba wycierpieć, by nie stracić posady i to z opinią kobiety lekkich obyczajów?

Karolina długo szukała pracy. Kiedy odezwała się do niej międzynarodowa korporacja, nie mogła uwierzyć swojemu szczęściu. Mimo obaw przeszła kolejne etapy rekrutacji. Szczęście zdawało się jej sprzyjać. Co prawda nie wszystko było idealne – szefowa faworyzowała mężczyzn, a najbliższy współpracownik, Piotr, zasypywał ją prezentami i robił niedwuznaczne propozycje. Postanowiła przymknąć na to oko i przetrwać. Nie wiedziała, że to dopiero początek koszmaru...

Przed tobą do bólu prawdziwa opowieść o kobiecie, która w tzw. „dobrej firmie" spotyka się z dyskryminacją, mobbingiem, a nawet molestowaniem seksualnym. Mimo świadomości, że ma nikłe szanse, decyduje się na walkę o poszanowanie swojego prawa do godności i nietykalności osobistej.

Audiobooka interpretuje Mateusz Drozda.

Sekowanie w garniturach od Sapphire Scar możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć