ebook Elita zabójców
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 46449) Ilość stron (szacowana): 403

Elita zabójców
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.21
Audiobook - najniższa cena: 32.85
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.21 zł Lub 25.39 zł
36.00 zł
36.00 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
28.26 zł
30.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Jack Reacher znowu w akcji! Ktoś bardzo starannie zaplanował zabójstwo członka specjalnej grupy dochodzeniowej armii amerykańskiej. Jest tylko jeden człowiek, któremu nie umkną winni...

Żadnego telefonu, żadnego adresu. Po odejściu z armii Jack Reacher żyje tak, by nie zostawiać śladów. Ale pewnego dnia na jego koncie pojawia się 1030 dolarów. Nawet się nie zastanawia, skąd się wzięły. Wie, że dopadła go przeszłość. 10-30 to kod, jakim posługiwali się członkowie specjalnej grupy śledczej, do której kiedyś należał. I robili to wtedy, kiedy potrzebowali pomocy.
Niestety, dla niektórych z nich pomoc przyszła za późno. Na pustyni w Kalifornii znaleziono wyrzucone z helikoptera zwłoki jednego z byłych członków grupy, a inni stają się zwierzyną, na którą polują profesjonaliści.
Reacherowi pachnie to spiskiem związanym z międzynarodowym terroryzmem. Będzie musiał połączyć siły z kolegami z wojska, by ocalić żywych, pogrzebać zmarłych i rozwikłać tajemnicę, którą z każdym dniem spowija coraz głębszy mrok.

„Jak zwykle u Childa: intrygująca zagadka, dynamiczne sceny walk, ale też sporo detektywistycznych poszukiwań, tropienia, konstruowania hipotez śledczych, szukania dowodów” – „Angora”

Elita zabójców od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć