ebook Cień - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 246)

Cień - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.35
Audiobook - najniższa cena: 31.19
wciąż za drogo?
41.80 złpremium: 26.97 zł Lub 26.97 zł
32.00 zł
35.96 zł Lub 32.36 zł
35.96 zł Lub 32.36 zł
44.95 zł
31.19 zł
44.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Robert Krugły to detektyw, który niejedno już w swoim życiu widział, ale ta sprawa może nawet dla niego okazać się największym wyzwaniem. Jako specjalista od zadań kryminalnych Krugły ma dostarczyć dowody niewinności dobrze ustosunkowanego młodzieńca oskarżonego o dwa zabójstwa. Śledztwo zbacza jednak z wytyczonego toru i zaczyna prowadzić w stronę… miejscowej parafii.

CO ZROBISZ, GDY MAJĄCY STRZEC OWIECZEK PASTERZ OKAZUJE SIĘ WILKIEM?

Lato 2015. Do goleniowskiego aresztu śledczego trafia siostrzeniec znanego szczecińskiego biznesmena. Mimo zarzutów popełnienia dwóch morderstw odmawia współpracy z prokuraturą.
Wuj, z pewnych względów przekonany o jego niewinności, wynajmuje Krugłego, stawiając sprawę jasno: ma nie tyle znaleźć prawdziwego mordercę, co udowodnić brak związku siostrzeńca z zabójstwami.

Tymczasem prowadzący śledztwo w tej sprawie prokurator Michalczyk ze zgrozą stwierdza, że tropy mogą prowadzić do... księdza posługującego w miejscowej parafii.

Krugłego i Michalczyka znów łączy przypadek i współpraca. Tragedia z przeszłości księdza wydaje się mieć coś wspólnego z morderstwami, ale ani jeden, ani drugi nie mają pojęcia, jaki związek ma z nimi tajemnicza brunetka, która na krótko pojawiła się w życiu obu ofiar.

Audiobooka interpretuje Konrad Biel.

Cień od Marek Stelar możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć