Jaśminowy tron - audiobook
4.16 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19495)

Jaśminowy tron - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 54.47
Audiobook - najniższa cena: 37.50
wciąż za drogo?
67.49 złpremium: 44.99 zł Lub 44.99 zł
63.74 zł Lub 57.37 zł
74.99 zł
74.99 zł
74.99 zł Lub 67.49 zł
37.50 zł
74.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Osierocona służąca i uwięziona księżniczka. Różni je wszystko: pochodzenie, bogactwo, wiedza. Łączy jeszcze więcej: dojmująca samotność, całkowite odrzucenie i nowe życie, w które obie weszły uciekając z objęć śmiercionośnego ognia. Okradzione ze wszystkiego, w sobie nawzajem odnajdą całą siłę, której potrzebują by przeżyć.

Za murami przerażającej świątyni zmienionej w pełne duchów więzienie przetacza się czas wielkich zmian. Zaraza zbiera okrutne żniwo, wieloletnie zniewolenie nieuchronnie prowadzi do wybuchu krwawej rewolucji, walka o władzę sprowadza na cesarstwo widmo upadku a dawne wierzenia domagają się powrotu z zapomnienia i nowego życia.

Nadchodzi czas zmian. Czas, w którym odrzucone, nieme dotąd kobiety ośmielą się sięgnąć po własny los.

Rekomendacje audiobooka Jaśminowy tron:

 "Olśniewające feministyczne arcydzieło Suri uderza jak stalowa pięść w aksamitnej rękawiczce. Po prostu wspaniałe." - Shelley Parker-Chan, autorka książki "Ta, która stała się Słońcem"

Bezwzględna księżniczka i potężna kapłanka spotykają się, aby napisać na nowo losy imperium. To zaciekła i bezkompromisowa feministyczna opowieść o przetrwaniu i rewolucji osadzona w przepięknym, wyjątkowym magicznym świecie" - S. A. Chakraborty, autorka "Miasta mosiądzu"

"Kameralne, złożone, magiczne studium imperium i ludzi miażdżonych przez jego krwawe tryby. Uwielbiałam ją." - Alix E. Harrow, autorka książki "The Once and Future Witches"

"Zażarta, chwytająca za serce eksploracja wartości i niebezpieczeństwa miłości w świecie polityki i władzy." - Publishers Weekly

"Pełna i oszałamiająca....Inspirowana hinduskimi eposami, ta safoniczna fantazja rozedrze ci serce." - BuzzFeed News

Niezwykłe osiągnięcie - każde zdanie zapierało mi dech w piersiach swoim artyzmem, a Malini i Priya skradły moje serce. - Samantha Shannon,autorka książki "Zakon Drzewa Pomarańczy"

"Przejmująca i wstrząsająca od samego początku." - R. F. Kuang, autorka książek "Wojna makowa" i "Babel"

Audiobooka interpretuje Filip Kosior.

Jaśminowy tron od Tasha Suri możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć