ebook Maleńka - audiobook
4.64 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Maleńka - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Luna
najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 24.75
Audiobook - najniższa cena: 28.14
wciąż za drogo?
43.62 złpremium: 28.14 zł Lub 28.14 zł
37.52 zł Lub 33.77 zł
38.00 zł
41.90 zł
44.56 zł Lub 40.10 zł
-33% 28.14 zł
36.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy rzeczywiście życie zaczyna się po czterdziestce? Czy drugie małżeństwa są bardziej udane od pierwszych? Jak mocno można kochać dziecko i ile jest się w stanie dla niego poświęcić? Jak silna jest potęga intuicji i czy powinniśmy jej bezgranicznie ufać? Te i inne ważne pytania padają pomiędzy wierszami opowieści Anny H. Niemczynow. Autorka z właściwą sobie lekkością w splata audiobooku „Maleńka” rozpięte między przeszłością a teraźniejszością ludzkie losy, portretując postaci swojej książki po mistrzowsku.

Zofia Wolant-Abramowicz, z zawodu tłumaczka, ma na koncie nieudane małżeństwo i córkę z tego związku. Kobieta wychodzi ponownie za mąż za mężczyznę będącym spełnieniem jej marzeń.

Sielanka jednak nie trwa długo, gdyż mąż nie do końca akceptuje pasierbicę i pomimo starań nie udaje mu się tego ukryć. Gdy córka Zofii kończy osiemnaście lat, ta postanawia zabrać ją w niezapomnianą podróż po Stanach Zjednoczonych. W wyprawę, która miała być przygodą tylko dla matki i córki, nieoczekiwanie wkracza Oliwer Prinz, przystojny młody kardiolog. Nie przeszkadza mu fakt, że Zofia jest od niego o dziesięć lat starsza i jest mężatką…

Audiobooka interpretują Magda Karel i Anna H. Niemczynow.

Maleńka - audiobook od Anna H. Niemczynow możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć