ebook Szalony Polak - audiobook
3.89 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 422)

Szalony Polak - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 35.85
Audiobook - najniższa cena: 39.40
wciąż za drogo?
39.40 zł Lub 35.46 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pewnego letniego dnia dochodzi do katastrofalnego w skutkach zderzenia kopenhaskiej łodzi wycieczkowej z promem kursującym na trasie Kopenhaga–Oslo. Z czasem wychodzi na jaw, że nie wszyscy zmarli w wyniku utonięcia. Czworo pasażerów wycieczkowca zostało zamordowanych.

Sprawę bada Konrad Simonsen i jego zespół śledczych, przy czym okazuje się, że tragedia ta dotyka funkcjonariuszy z wydziału zabójstw osobiście. Otóż, zabójstwa mają związek z pewnym zgonem, który wzbudził podejrzenia jedynie u młodej aspirantki Pauline Berg. Ta niestrudzenie starała się rozwikłać tę sprawę, za co koniec końców przyszło jej zapłacić wysoką cenę…

Zgromadzone w toku dochodzenia poszlaki prowadzą do wydarzeń z udziałem duńskich żołnierzy ONZ-etu, które miały miejsce podczas utajnionej misji pokojowej w Bośni w 1995 roku. Niestety pewne wpływowe organy konsekwentnie utrudniają kryminalnym śledztwo. Ostatecznie Simonsen sam musi udać się do Bośni i rozwikłać zagadkę. Są jednak osoby, które próbują pokrzyżować mu plany.

„Szalony Polak” to piąty tom serii duńskiego rodzeństwa o inspektorze Konradzie Simonsenie. Cykl ukazał się w ponad dwudziestu krajach, zdobywając rzeszę oddanych wielbicieli.

 Audiobooka interpretuje Jakub Kamieński.
Szalony Polak - audiobook od Lotte Hammer, S⌀ren Hammer możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć