ebook Gra o sumie niezerowej
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Gra o sumie niezerowej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 44.00
wciąż za drogo?
51.14 złpremium: 32.99 zł Lub 32.99 zł
-19% 44.00 zł Lub 39.60 zł
54.99 zł
54.99 zł
-5% 44.68 zł
46.14 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Algorytm Wojny, ogromne kosmiczne bitwy, walki wywiadów i sił specjalnych. Genialni bohaterowie i zaskakujące zmiany akcji. Ludzie kontra maszyny. Intuicja kontra algorytmy. Wszystko to w siódmej i zarazem ostatniej części kapitalnego syklu SF pióra Michała Cholewy, laureata Nagrody im. Janusza A. Zajdla.

Świat przeminął w Dniu, gdy Sztuczne Inteligencje postanowiły unicestwić ludzkość. Ludzie jednak przetrwali, wygrali z oszalałymi maszynami i walczą o utracone dziedzictwo.
Prym wiedzie współpracujące z SI azjatyckie Imperium. Sojusz zmęczonych konfliktem Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych rzuca wszystko na jedną szalę. Czwarta Flota dowodzona przez genialnego admirała Nijala Kuertena uderza w centralny system Imperium.

Czy siłom specjalnym pułkownika Brisbane’a i oddziałowi Marcina Wierzbowskiego uda się zakończyć wojnę?

Ostatni tom cyklu „Algorytm Wojny” przynosi wiele odpowiedzi… i pytań, na które musimy odpowiedzieć sobie my, ale też kolejne pokolenia.

Gra o sumie niezerowej od Michał Cholewa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć